Digi TV Film: Program TV: 14-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:32 The portrait of a Lady
09:01 Midnight run
11:30 The dilemma
13:31 Charlie St.Cloud
15:31 Missing
17:31 Henry and June
20:00 Devil
21:31 Scott Pilgrim vs. the World
23:31 21 grams
01:33 Henry and June
04:00 Charlie St.Cloud

AXN

06:15 Promo
07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 16) (AP)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 3) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 16)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 17)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 10)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 18)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 19) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 10)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 3) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 2)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 16) (AP)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 9)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 2)
19:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 5)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 9)
21:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 6)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 16)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 24)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 7) (15)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 9)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 6) (12)
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 16)
03:30 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 24)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Viata pentru sora mea
(sua, 2009, drama) (12)
08:45 Hotul (fra.-it., 1967, com.) (AP)
10:45 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
12:50 Intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama) (12)
14:10 Miscarea de rezistenta
(ger., 2008, f. de scurt m.) (12)
14:30 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
16:10 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
17:45 Ofera-mi placere!
(fra., 2009, com. rom.) (12)
19:10 Viata pentru sora mea
(sua, 2009, drama) (12)
21:00 Slab de inima
(engl., 2008, com.) (12)
22:30 Puscasi marini
(ger.-sua, 2005, drama) (12)
00:30 E petrecerea mea
(sua, 1996, drama) (12)
02:15 Cartea mortilor
(sua, 1981, horror) (15)
03:40 Lupta decisiva
(engl., 1990, drama) (15)
05:35 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)

HBO

06:00 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) (12) - Prima parte
07:30 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) (12) - Partea a doua
09:05 Star Trek IV: Nemesis
(sua, 2002, S.F.) (12)
11:00 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 14) (12) - Verisoara
11:25 Domnul Nimeni
(can.-belg.-fra., 2009, drama) (15)
14:00 Oxigen(12)
Scurtmetraj, Romania, 2010
14:45 500 de zile cu Summer
(sua, 2009, com. rom.) (12)
16:20 Lady Gaga Presents
The Monster Ball Tour at Madison Square Garden
18:25 Amor la Roma
(sua, 2010, com. rom.) (12)
20:00 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 15) (12) - Secrete
20:30 Condamnat pe nedrept
(sua, 2010, dram. Bio.) (12)
22:00 Californication
(sua, 2007, s, sez 4, ep 3) (15)
22:30 Californication
(sua, 2007, s, sez 4, ep 4) (15)
23:00 Valhalla Rising
(dan.-engl., 2009, actiune)
00:35 Stand-Up Caf�
(2008, s. com., episodul 7) (15)
01:05 Air force one
(sua, 1997, actiune) (AP)
03:05 Juramant de razbunare
(sua, 2009, thrill.) (15)
04:35 Soldatul universal
Intoarcerea (sua, 1999, actiune) (12)

National Geographic

06:00 Predator CSI (f. s. doc.)
07:00 Megauzine (s. doc.)
08:00 Predator CSI (f. s. doc.)
09:00 Pescarul Jakub
10:00 stiinta luptei (2008, s) (AP)
11:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
12:00 Penitenciar USA (s. doc.)
13:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
14:00 Musca-ma! (s. doc.)
15:00 Musca-ma! (s. doc.)
16:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
17:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
18:00 Mare, mai mare, maxim
19:00 Mare, mai mare, maxim
20:00 Megauzine (s. doc.)
21:00 Evadare (f. s. doc.)
22:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
23:00 Penitenciar USA (s. doc.)
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Sex
01:00 Megauzine (s. doc.)
02:00 Evadare (f. s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
04:00 Penitenciar USA (s. doc.)
05:00 Mare, mai mare, maxim

ProCinema

07:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
08:30 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim.)
09:30 La Bloc
(ep 85) (AP) (reluare)
10:00 La Bloc
(ep 86) (AP) (reluare)
10:45 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 14)
11:45 Descopera Romania (2004)
12:15 Entertainment News
(sez 5, ep 27) (AP)
13:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 17)
13:45 B.D. in actiune
(rom., 1970, com.) (AP) (reluare)
16:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 15)
17:00 Urgia
(rom., 1977, drama) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 1) (AP)
20:00 O fata de milioane
(sua, 2004, drama) (12)
22:45 Emisiune: CineTePrinde
Film artistic(AP)
01:30 O fata de milioane
(sua, 2004, drama) (12) (reluare)
03:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 6) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis