Digi TV Film: Program TV: 15-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:00 The dilemma
08:00 21 grams
10:01 Missing
12:03 Devil
13:30 Scott Pilgrim vs. the World
15:30 The portrait of a Lady
18:01 Charlie St.Cloud
20:00 The dilemma
22:01 Intolerable Cruelty
00:00 Devil
01:31 Missing
03:31 Scott Pilgrim vs. the World
05:31 Henry and June

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 17) (AP)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 4) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 18)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 19)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 11)
12:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 20)
12:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 21)
13:10 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 11)
14:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 4)
15:10 Viitorul �ncepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 3) (AP)
16:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 17) (AP)
17:10 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 10)
18:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 3)
19:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 16)
20:10 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 18) (AP)
21:10 Erin Brockovich
(sua, 2000, dram. Bio.) (12)
23:45 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 3)
00:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 16)
01:45 Avocati in Las Vegas
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 18)
02:40 Erin Brockovich
(sua, 2000, dram. Bio.) (12)
03:55 No information
05:15 Promo

Cinemax

07:00 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
08:30 Iisus in India
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
10:05 Reinette si Mirabelle au patru
aventuri (fra., 1987, com.) (12)
11:40 Slab de inima
(engl., 2008, com.) (12)
13:10 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
15:15 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
15:45 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
17:15 Tata in calatorie de afaceri
(jug., 1985, drama) (12)
19:25 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
21:00 Iubire amara
(sue., 2007, drama) (12)
22:35 Stapanul fantomelor
(sua, 1996, com.) (12)
00:25 Dublura (sua, 1984, thrill.) (15)
02:20 Castelul de nisip
(singap, 2010, drama) (15)
03:55 Gingerbread Man
(sua, 1998, thrill.) (12)
05:50 Cappadocia - Bunul samaritean
(sua-mex., 2007, s, ep 9) (AP)

HBO

06:00 Astro Boy
(hongk.-sua-jap., 2009, f. anim.)
07:35 Numarul pe septembrie
(sua, 2009, f. doc.) (12)
09:05 Spanglish
(sua, 2004, com. rom.) (12)
11:15 Eliberati-l pe Willy 4
Evadarea din Golful Piratilor
12:55 Povesti adevarate
(sua, 1986, com.) (12)
14:25 In furtuna
(engl.-sua, 2009, dr. ist.) (12)
16:05 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (12)
18:05 Incredibilii
(sua, 2004, f. anim.) (AP)
20:00 Percy Jackson si Olimpienii
Hotul fulgerului (can.-sua, 2010, fantasy)
22:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 4) (15)
23:05 Razbunarea gemenilor 2
(sua, 2009, actiune) (15)
01:00 Primul cerc
(fra.-it., 2009, polit.) (15)
02:35 Tyson
(sua, 2008, f. doc.) (15)
04:05 Curaj in linia intai
(sua, 1996, dr. razb.) (15)

National Geographic

07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Elan de Alaska (f. doc.)
09:00 Canguri de soi rau (doc.)
10:00 stiinta luptei: Superpolitisti
11:00 Politia din Alaska
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
14:30 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
15:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
15:30 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
16:00 Universul stiut
17:00 Universul stiut
18:00 Universul stiut
19:00 Universul stiut
20:00 Megauzine
21:00 Izolarea
22:00 Huntsville: in fata mortii
23:00 Planeta la control
00:00 Izolarea
01:00 Huntsville: in fata mortii (doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
03:00 Megauzine (s. doc.)
04:00 Izolarea
05:00 Huntsville: in fata mortii (doc.)

ProCinema

07:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 17)
08:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
09:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 15)
10:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 12) (AP)
10:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 1) (AP)
12:15 Lumea PRO CINEMA
12:45 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
14:00 Urgia
(rom., 1977, drama) (AP) (reluare)
16:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 16)
17:00 O regina cu greutate
(sua, 2008, com.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 2) (AP)
20:00 Padurea pierduta
(rom., 1971, drama) (AP)
22:00 Sylvia
(engl., 2003, dram. Bio.) (15)
00:30 Mingea
(rom., 1958, drama, a-n) (AP)
01:30 Sylvia
(engl., 2003, dram. Bio.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
04:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis