Digi TV Film: Program TV: 16-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:00 Charlie St.Cloud
10:00 Devil
11:30 The dilemma
13:31 Havana
16:00 Intolerable Cruelty
18:01 Scott Pilgrim vs. the World
20:01 21 grams
22:02 The portrait of a Lady
00:32 The dilemma
02:31 Charlie St.Cloud
04:30 Havana

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 20) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 2)
09:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 8)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 10)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 4)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 2)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 20) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 10)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 9)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 4)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 3)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 21) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 11)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 5)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 4)
21:55 Zoom 48
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 5)
22:55 Zoom 49
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 23)
00:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 7)
01:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 8)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 3) (AP)
02:50 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 4)
03:35 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 23)
04:20 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 7)
05:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 8)

Cinemax

07:00 Candidatul din Manciuria
(sua, 1962, thrill.) (12)
09:00 Razboiul nasturilor
(engl.-fra., 1994, drama) (15)
10:35 Tata in calatorie de afaceri
(jug., 1985, drama) (12)
12:45 In cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
14:10 Povestea lui Brooke Ellison
(sua, 2004, drama) (AP)
15:40 Micul Nikita
(sua, 1989, thrill. act.) (AP)
17:15 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.) (12)
19:25 Razboiul nasturilor
(engl.-fra., 1994, drama) (15)
21:00 Fericiti impreuna
(hongk., 1997, drama, col., a-n) (15)
22:40 Copiii din Diyarbakir
(ger.-tur., 2009, drama) (15)
00:25 Cappadocia - Bunul samaritean
(sua-mex., 2007, s, ep 9) (AP)
01:30 Prietenele
(sua, 1992, drama) (12)
03:45 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
05:05 Un pacat de moarte
(sua, 1981, drama) (18)

HBO

06:00 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (12)
07:55 La bine si la rau
(sua, 2009, dr. romantic.) (12)
09:30 Liga dreptatii
Criza pe cele doua Pamanturi
10:45 America
(sua, 2009, drama) (12)
12:15 Percy Jackson si Olimpienii
Hotul fulgerului
14:15 Star Trek VI: Taramul Nedescoperit
(sua, 1991, S.F.) (12)
16:05 Inima de cerneala
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.) (AP)
17:55 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Liga
(sua-ger.-ceh., 2003, avent., col., a-n) (12)
22:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, episodul 5) (15)
23:05 Californication
(sua, 2007, s, sez 4, ep 3) (15)
23:35 Californication
(sua, 2007, s, sez 4, ep 4) (15) - Combinatii
00:05 Jackass: Filmul
(sua, 2002, com.) (18)
01:35 Oxigen (12)
Scurtmetraj, Romania, 2010
02:15 Dezonoare
( aus.-sud afr., 2008, drama)
04:10 Petrecere acasa
(sua, 1990, com. muz.) (15)

National Geographic

06:00 Universul stiut
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
09:00 Izolarea
10:00 Huntsville: in fata mortii (doc.)
11:00 Inginerul castor (doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii
13:00 Predator CSI (f. s. doc.)
14:00 Izolarea
15:00 in capcana (f. s. doc.)
16:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
17:00 Armata delfinilor (doc.)
18:00 Interpol (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Predator CSI (f. s. doc.)
21:00 Penitenciar USA (s. doc.)
22:00 Politia din Alaska
23:00 Interpol (s. doc.)
00:00 Penitenciar USA (s. doc.)
01:00 Politia din Alaska
02:00 Predator CSI (f. s. doc.)
03:00 Penitenciar USA (s. doc.)
04:00 Politia din Alaska
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 75) (AP)
09:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 16)
10:00 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
13:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 2) (AP)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (live)
15:00 O regina cu greutate
(sua, 2008, com.) (AP) (reluare)
17:00 Padurea pierduta
(rom., 1971, drama) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 87) (AP)
19:30 La Bloc (ep 88) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 6) (12)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 17) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 18) (AP)
22:00 Filmul de 10: insetati de sange
(sua, 2005, actiune) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (reluare)
01:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 1) (15)
02:00 Batalia din umbra
(rom., 1986, drama) (12)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:00 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis