Digi TV Film: Program TV: 17-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Midnight run
09:31 Scott Pilgrim vs. the World
11:31 Henry and June
14:01 Devil
15:30 The portrait of a Lady
18:01 Intolerable Cruelty
20:00 Charlie St.Cloud
22:00 The dilemma
00:01 Scott Pilgrim vs. the World
02:01 Midnight run
04:30 Devil

AXN

06:00 Promo
07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 21) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 3)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 9)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 11)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 5)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 3)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 21) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 11)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 10)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 5)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 4)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 5, ep 22) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 12)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 6)
21:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 3)
21:55 Zoom 50
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 6)
22:55 Zoom 51
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 1) (12)
00:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 9)
01:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 10)
02:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 3)
02:50 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 6) (AP)
03:35 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 1)
04:20 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 9)
05:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 10)

Cinemax

07:00 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.) (12)
09:10 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
11:00 California poker
(sua, 1974, com.) (15)
12:45 Cupa
(bhut.- aus., 1999, com.) (12)
14:20 Agatha
(engl., 1979, drama) (12)
15:55 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
17:20 Mamma mia!
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.) (AP)
19:10 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
21:00 Pe Everest: Tragedia din 1996
(sua-nep-can., 2007, f. doc.) (AP)
22:45 Nebunie
(sua, 1987, drama) (15)
00:40 Copiii
(engl., 2008, horror) (15)
02:05 La rascruce de drumuri
(sua, 1986, drama) (15)
03:45 Schimb valutar
(rom., 2007, drama) (12)
05:30 Katalin Varga
(rom.-engl., 2009, drama) (12)

HBO

06:00 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
07:35 Tanarul paparazzo
(sua, 2010, f. doc., col., a-n) (12)
09:10 Australia
(sua- aus., 2008, f. rom. avent.) (12)
11:55 Oxigen (12)
Scurtmetraj, Romania, 2010
12:40 Ziua in care s-a oprit Pamantul
(sua, 2008, S.F.) (12)
14:25 Aminteste-ti de mine
(sua, 2010, dr. romantic.) (12)
16:20 Cizme deocheate
(sua-engl., 2005, com.) (12)
18:10 Dulce-amarui
(thai.-sua, 2009, com. rom.)
20:00 Natalee Holloway
(sua, 2009, dram. Bio.) (AP)
21:30 Chiria
(sua, 2008, drama) (15)
23:50 True Blood
(sua, 2008, s, sez 3, ep 5) (18) - Necazuri
00:45 True Blood
(sua, 2008, s, sez 3, ep 6) (18)
01:45 Barbati care urasc femeile
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
04:15 Pandorum
(sua-ger., 2009, horror) (18)

National Geographic

06:00 Predator CSI (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
08:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
09:00 Penitenciar USA (s. doc.)
10:00 Politia din Alaska
11:00 Armata delfinilor (doc.)
12:00 Lumina de la capatul lumii
13:00 Predator CSI (f. s. doc.)
14:00 Penitenciar USA (s. doc.)
15:00 in capcana (f. s. doc.)
16:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
16:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
17:00 Vulturul american (f. doc.)
18:00 Interpol (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Predator CSI (f. s. doc.)
21:00 Megauzine (s. doc.)
22:00 Megastructuri
23:00 Interpol (s. doc., episodul 2)
00:00 Megauzine (s. doc.)
01:00 Megastructuri
02:00 Predator CSI (f. s. doc.)
03:00 Megauzine (s. doc.)
04:00 Megastructuri
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 76) (AP)
09:00 Legenda
(rom., 1968, drama, col., a-n) (AP)
11:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
13:00 Ora H
(rom., 1956, com., a-n) (12)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (live)
15:00 Lumea PRO CINEMA
15:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(ep 87) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(ep 88) (AP) (reluare)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 17) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 18) (AP)
19:00 La Bloc (ep 89) (AP)
19:30 La Bloc (ep 90) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 7) (12)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 19) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 20) (AP)
22:00 Filmul de 10: Panica in oras
(sua, 2006, thrill.) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (reluare)
01:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 2) (15)
02:00 Panica in oras
(sua, 2006, thrill.) (15) (reluare)
03:30 Terente, regele baltilor
(rom., 1995, drama)
05:00 Lumea PRO CINEMA
05:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis