Digi TV Film: Program TV: 20-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:00 Missing
08:00 Intolerable Cruelty
10:00 The dilemma
12:01 Charlie St.Cloud
14:00 Havana
16:31 21 grams
18:33 Devil
20:00 The portrait of a Lady
22:31 Scott Pilgrim vs. the World
00:31 The dilemma
02:31 Charlie St.Cloud
04:30 Havana

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 2)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 6)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 12)
10:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 14)
11:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 8)
12:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 2)
14:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 14)
15:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 13)
16:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 8)
17:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 7)
18:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 3)
19:10 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 15)
20:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 9)
21:10 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 4)
22:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 5) (AP)
23:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 4) (12)
00:10 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 13)
01:10 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 4) (15)
02:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 5) (AP)
03:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 4) (12)
03:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 13)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Iisus in India
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
08:35 Drumul spre casa
(chi., 1999, dr. romantic., col., a-n) (AP)
10:05 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
11:40 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
13:15 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
14:40 Fara vorbe
(sua, 1994, com. rom.) (12)
16:15 Iisus in India
(sua, 2008, f. doc.) (AP)
17:50 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
19:30 Mostenirea Vanessei
(sua, 2009, com.) (12)
21:00 Asfalt fierbinte
(sua, 1974, drama) (AP)
22:45 Gigantic
(sua, 2008, com. rom.) (15)
00:20 Cauza si efect
(hongk., 2000, actiune) (15)
02:10 Zgomotul celor din jur
(fra., 2008, dr. romantic.) (12)
03:55 Prada usoara
(nor., 2006, horror) (18)
05:30 Prada usoara 2
(nor., 2008, horror) (15)

HBO

06:00 Hotul de masini
(can., 2010, com.) (12)
07:25 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
07:55 G-Force: Salvatorii planetei
(sua, 2009, f. avent.fam.)
09:25 La bine si la rau
(sua, 2009, dr. romantic.) (12)
11:05 Inima de cerneala
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.) (AP)
12:50 Cizme deocheate
(sua-engl., 2005, com.) (12)
14:35 Australia
(sua- aus., 2008, f. rom. avent.) (12)
17:20 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 RocknRolla
(engl., 2008, actiune) (15)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, ep 5) (18) - Echipa
22:55 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, ep 6) (18) - Lucruri delicate
23:50 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, episodul 5) (15)
00:55 Destinatie finala 4
(sua, 2009, horror) (18)
02:20 Victimele
(spa., 2009, thrill.) (15)
04:00 Dezonoare
( aus.-sud afr., 2008, drama) (15)

National Geographic

06:00 Uriasii (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
08:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
10:00 Pescarul Jakub
11:00 Paradisul rechinilor (f. doc.)
12:00 Salvatorii planetei
12:30 Salvatorii planetei
13:00 Uriasii (f. s. doc.)
14:00 Predator CSI (f. s. doc.)
15:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
16:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
16:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
17:00 Fortele aeriene pasaresti
18:00 Interpol (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Uriasii (f. s. doc.)
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Interpol (s. doc.) - sarpele
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Uriasii (f. s. doc.)
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 79) (AP)
09:15 Trepte spre cer
(rom., 1977, drama) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
12:45 La Bloc
(ep 93) (AP) (reluare)
13:15 La Bloc
(ep 94) (AP) (reluare)
14:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
15:00 Vacanta cea mare
(rom., 1988, com.) (AP)
17:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 17)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 23) (AP)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, sez 3, ep 24) (AP)
19:00 La Bloc (ep 95) (AP)
19:30 La Bloc (ep 96) (AP)
20:00 B.D. in alerta
(rom., 1970, com.) (AP)
22:15 Wes Craven prezinta:
Ei (sua, 2002, horror) (12)
00:15 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (15)
01:15 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 5) (15)
02:15 Prin cenusa imperiului
(rom., 1975, drama)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis