Digi TV Film: Program TV: 21-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:01 Henry and June
09:30 Devil
11:00 Scott Pilgrim vs. the World
13:00 The dilemma
15:00 The portrait of a Lady
17:31 Midnight run
20:01 Charlie St.Cloud
22:01 21 grams
00:03 Scott Pilgrim vs. the World
02:01 Havana
04:30 Henry and June

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 18) (AP)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 5) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 20)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 1)
11:00 Doctor Who
(engl., 2005, f. s. avent., sez 4, ep 12)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 22) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 23) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 12)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 5) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 4)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 18) (AP)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 11)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 4)
19:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 6)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 10)
21:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 7)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 17)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 4)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 8)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 10) (AP)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 7) (12)
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 17)
03:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 8)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
08:40 Chipuri
(sua, 1968, drama, a-n) (15)
10:45 Asfalt fierbinte
(sua, 1974, drama) (AP)
12:30 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (15)
14:30 Povestea lui Brooke Ellison
(sua, 2004, drama) (AP)
16:00 California poker
(sua, 1974, com.) (15)
17:45 Agatha (engl., 1979, drama) (12)
19:20 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
21:00 Un razboi neprogramat
(engl., 2009, com.) (12)
22:50 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.) (15)
00:45 Ninja asasin
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n) (15)
02:25 Hotii de motoare
(spa., 2008, f. de scurt m.) (AP)
02:50 Pact cu necuratul
( aus., 2009, drama) (12)
04:45 Un razboi neprogramat
(engl., 2009, com.) (12)

HBO

06:00 Palatul lui Joe
(engl., 2007, drama) (12)
07:55 Filme si vedete
08:25 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.) (12)
10:00 Misiune pe Marte
(sua, 2000, f. SF de act.) (12)
11:55 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 15) (12)
12:20 Baaria
(it.-fra., 2009, drama) (12)
14:50 Peck
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
16:25 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
18:00 Percy Jackson si Olimpienii:
Hotul fulgerului (can.-sua, 2010)
20:00 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., episodul 16) (12)
20:30 Manolete
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.) (12)
22:00 Californication
(sua, 2007, s, sezonul 4, episodul 5) (15)
22:30 Californication
(sua, 2007, s, sezonul 4, episodul 6) (15)
23:00 Aurora
(rom.-elv.-fra., 2010, drama) (AP)
02:00 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., sezonul 2, episodul 1) (15)
02:30 Razbunarea (engl., 2009, drama)
04:05 Tatal vitreg
(sua, 2009, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Uriasii (f. s. doc.)
07:00 Megauzine (s. doc.)
08:00 Regele crocodililor (doc.)
09:00 Megastructuri
10:00 stiinta luptei: Soldatul perfect
11:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
12:00 Penitenciar USA (s. doc.)
13:00 Planeta la control
14:00 Musca-ma! (s. doc.)
15:00 Musca-ma! (s. doc.)
16:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
17:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
18:00 Ingineri (s. doc.)
19:00 Ingineri (s. doc.)
20:00 Megauzine (s. doc.)
21:00 Evadare (f. s. doc.)
22:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
23:00 Penitenciar USA (s. doc.)
00:00 Tabu (f. s. doc.)
01:00 Megauzine (s. doc.)
02:00 Evadare (f. s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini
04:00 Penitenciar USA (s. doc.)
05:00 Tabu (f. s. doc.)

ProCinema

08:00 Prin cenusa imperiului
(rom., 1975, drama) (AP) (reluare)
10:15 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 17)
11:15 Descopera Romania (2004)
11:45 Entertainment News
(sez 5, ep 28) (AP)
12:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 18)
13:15 B.D. in alerta
(rom., 1970, com.) (AP) (reluare)
15:30 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 18)
16:30 A fost prietenul meu
(rom., 1961, drama, a-n) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 3)
20:00 Pe urmele vinovatului
(sua-can., 2006, polit.) (AP)
22:00 CineTePrinde
Film artistic(AP)
01:30 Pe urmele vinovatului
(sua-can., 2006, polit.) (AP)
03:00 Lumea PRO CINEMA
__________________
elvis