Results 1 to 4 of 4

Thread: ndihme

 1. #1

  ndihme

  pershendetje. kam nje sr-1000hd me punonte shum mir . por un i ngarkova nje firmwer t500hd me qe jam vellezer. procedura shkoi shum mir. por pas on -off . nuk jep shenja jete.mendoj qe ka bllokuar flash memorjen. a me ndimon ndonje cun nga forumi. aka ndonje procedur qe te ndjek.apo nuk ka shpresa per kete box. faleminderit te gjithve

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: ndihme

  Quote Originally Posted by totila View Post
  pershendetje. kam nje sr-1000hd me punonte shum mir . por un i ngarkova nje firmwer t500hd me qe jam vellezer. procedura shkoi shum mir. por pas on -off . nuk jep shenja jete.mendoj qe ka bllokuar flash memorjen. a me ndimon ndonje cun nga forumi. aka ndonje procedur qe te ndjek.apo nuk ka shpresa per kete box. faleminderit te gjithve

  Nje soft tjeter me rs232 dhe do e kesh ne rregull...

 3. #3

  Re: ndihme

  e provova por nuk conekton. faleminderit durresi

 4. #4
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: ndihme

  Quote Originally Posted by totila View Post
  e provova por nuk conekton. faleminderit durresi
  mirembrema totila
  provo nje here keto softe qe kam pas jane origjinale (doja te thosha dhe dicka kontrollo dhe nje here kabllin dhe shiko tek control panel tek com 1 te kesh bit 115200)
  Attached Files Attached Files

Similar Threads

 1. [ndihmė]
  By tonny_m2 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 24-08-2010, 10:37:39
 2. Ndihme
  By bajern in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 13-01-2010, 23:54:41
 3. Pak ndihmĖ
  By xoninet in forum Albanian / Shqip
  Replies: 7
  Last Post: 09-12-2009, 14:57:34
 4. ndihme
  By shkup in forum Albanian / Shqip
  Replies: 18
  Last Post: 12-06-2009, 08:00:33
 5. ndihme!!!!
  By gabeli in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 19:35:21

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •