Digi TV Film: Program TV: 23-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:31 Havana
09:00 Scott Pilgrim vs. the World
11:00 Henry and June
13:31 21 grams
15:32 Midnight run
18:01 Intolerable Cruelty
20:00 The dilemma
22:00 Charlie St.Cloud

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 3) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 7) (AP)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 13)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 2, ep 15)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 9)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 7) (AP)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 3) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 15)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 14)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 9)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 8) (AP)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 4) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 16)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 10)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 6)
21:55 Zoom 55
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 7)
22:55 Zoom 45
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 5) (12)
00:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 14)
01:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 5)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 6)
02:45 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 5) (12)
03:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 14)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Cupa
(bhut.- aus., 1999, com.) (12)
08:35 E randul meu
(sua, 1980, drama) (12)
10:05 Decizii (sua, 2008, drama) (12)
11:45 O solutie rationala
(sue.-fin.-ger., 2009, com.) (12)
13:30 Hotii de motoare
(spa., 2008, f. de scurt m.) (AP)
13:50 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
15:40 Desertul (chil., 2008, drama) (15)
17:20 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
19:25 Cupa (bhut.- aus., 1999, com.) (12)
21:00 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.) (12)
22:40 Iubire amara
(sue., 2007, drama) (12)
00:15 Cappadocia
(sua-mex., 2007, s, ep 10) - Maria Magdalena
01:30 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.)
01:50 Hedwig and The Angry Inch
(sua, 2001, com. muz.) (15)
03:25 Trei barbati intelepti
(fin., 2008, drama) (12)
05:05 O miscare gresita
(sua, 1991, thrill.) (15)

HBO

06:00 Dr. Parnassus
(fra.-can., 2009, avent.)
08:00 Ziua in care s-a oprit Pamantul
(sua, 2008, S.F.)
09:45 Brigada pestrita
(sua, 2010, com. de fam.)
11:15 Sus, in aer
(sua, 2009, dr. romantic.)
13:05 Tanarul paparazzo
(sua, 2010, f. doc., col., a-n)
14:40 Eliberati-l pe Willy 4:
Evadarea din Golful Piratilor
16:20 Adam
(sua, 2009, dr. romantic.)
18:00 Condamnat pe nedrept
(sua, 2010, dram. Bio.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Obsesia
(sua, 2002, thrill.)
21:35 Capsuni in aprilie
(2008, scurt m.)
22:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, episodul 6)
23:05 Californication
(sua, 2007, s, sezonul 4, episodul 5)
23:35 Californication
(sua, 2007, s, sezonul 4, episodul 6)
00:05 Curaj in linia intai
(sua, 1996, dr. razb.)
02:00 Adevarul gol-golut
(sua, 2009, com.)
03:35 Chiria
(sua, 2008, drama)

National Geographic

07:00 Cesar si cainii (s. doc.) - Shadow
08:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
08:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
09:00 Cel mai batran copil
10:00 Orasul piratilor (2011, doc.)
12:00 Salvatorii planetei
13:00 Uriasii (f. s. doc.) - Elefantul
14:00 Cel mai batran copil
15:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
16:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
16:30 Maimute la furat (f. s. doc.)
17:00 Nascut salbatic (doc.)
18:00 Interpol (s. doc.) - sarpele
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Uriasii (f. s. doc.) - Girafa
21:00 Viata dupa gratii: Fata la perete
22:00 Politia din Alaska
23:00 Interpol (s. doc.)
00:00 Viata dupa gratii: Fata la perete
01:00 Politia din Alaska
02:00 Uriasii (f. s. doc.) - Girafa
03:00 Viata dupa gratii: Fata la perete
04:00 Politia din Alaska
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 2, ep 13)
07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 80) (AP)
09:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 19)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 4) (AP)
12:45 Teleshopping (recl.)
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:00 Drumul dreptatii
(sua, 1957, west., a-n) (AP) (reluare)
17:00 Fapt divers
(rom., 1984, drama) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 97) (AP)
19:30 La Bloc (ep 98) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 8) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Teoria Big Bang (sua, 2007, s. com., ep 1)
21:30 Comedia in esenta tare:
Teoria Big Bang (sua, 2007, s. com., ep 2)
22:00 Filmul de 10: Dracula III:
Mostenirea (sua, 2005, horror) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
01:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
01:30 Revizie Tehnica
__________________
elvis