Digi TV Film: Program TV: 24-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:30 The portrait of a Lady
09:00 The dilemma
11:00 Midnight run
13:30 Charlie St.Cloud
15:31 Intolerable Cruelty
17:30 Havana
20:01 21 grams
22:03 Scott Pilgrim vs. the World
00:01 The dilemma
02:00 Charlie St.Cloud
04:00 Midnight run

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 4) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 8) (AP)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 14)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 16)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 10)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 8) (AP)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 4) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 16)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 15)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 10)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9) (AP)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 5) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 17)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 11)
21:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 4) (AP)
21:55 Zoom 46
22:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 7) (AP)
22:55 Zoom 47
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6) (12)
00:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 15)
01:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 4)
02:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 7) (AP)
02:45 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6) (12)
03:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 15)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 sapte mese de biliard
(spa., 2007, drama) (12)
08:55 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
11:00 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.) (12)
12:35 Totul pluteste
(sue., 2008, com.) (12)
14:15 Malacara si misterul bastonului
din stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.)
14:35 America
(sua-can., 2009, drama) (12)
16:10 in cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
17:35 sapte mese de biliard
(spa., 2007, drama) (12)
19:30 Slab de inima
(engl., 2008, com.) (12)
21:00 Masina timpului
(sua, 1979, avent.) (12)
22:55 sampon (sua, 1975, com. rom.) (AP)
00:45 Puscasi marini
(ger.-sua, 2005, drama) (12)
02:50 Un varcolac american la Londra
(engl.-sua, 1981, horror) (15
04:35 Muntele blestemat
(chi., 2007, drama) (15)

HBO

06:00 Condamnat pe nedrept
(sua, 2010, dram. Bio.)
07:30 Celine: in ochii lumii
(can., 2010, f. doc.)
09:30 Zoolander
(sua, 2001, com.)
11:00 Delgo
(sua, 2008, f. anim.)
12:25 Peck
(sua, 2009, com. de fam.)
14:00 Superman - Batman:
Inamici publici (sua, 2009, f. anim.)
15:10 Amor la Roma
(sua, 2010, com. rom.)
16:45 America
(sua, 2009, drama)
18:15 Povestea jucariilor 3
(sua, 2010, f. anim.)
20:00 Printul din Pennsylvania
(sua, 1988, com.)
21:35 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
23:45 True Blood
(sua, 2008, s, sezonul 3, episodul 7)
00:35 True Blood
(sua, 2008, s, sezonul 3, episodul 8)
01:30 True Blood
(sua, 2008, s, sezonul 3, episodul 9)
02:30 Razbunarea gemenilor 2
(sua, 2009, actiune)
04:25 Jackass:
Filmul (sua, 2002, com.) (18)

National Geographic

06:00 Uriasii (f. s. doc.) - Girafa
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Maimute la furat (f. s. doc.)
09:00 Viata dupa gratii: Fata la perete
10:00 Politia din Alaska
11:00 Nascut salbatic (doc.)
12:00 Salvatorii planetei
13:00 Uriasii (f. s. doc.) - Girafa
14:00 Viata dupa gratii: Fata la perete
15:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
16:00 Animale feroce (f. s. doc.) - Africa
17:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
18:00 Interpol (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Uriasii (f. s. doc.) - Balena
21:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
22:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
23:00 11 septembrie. De ce?
00:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
01:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
02:00 Uriasii (f. s. doc.) - Balena
03:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
04:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 81) (AP)
09:15 Trepte spre cer
(rom., 1977, drama) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) - Redifuzare
12:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:45 A fost prietenul meu
(rom., 1961, drama, a-n) (AP)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 1) (AP) (reluare)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 2) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 99) (AP)
19:30 La Bloc (ep 100) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 9) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Teoria Big Bang (sua, 2007, s. com., ep 3)
21:30 Comedia in esenta tare:
Teoria Big Bang (sua, 2007, s. com., ep 4)
22:00 Filmul de 10: Paparazzi
(sua, 2004, thrill.) (15)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
01:00 Oz - inchisoarea federala
(sua, 1997, s, sez 4, ep 1) (15)
02:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 6) (15)
03:00 Dracula III: Mostenirea
(sua, 2005, horror) (15)
04:30 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 1) (15)
05:15 Totul pentru fotbal
(rom., 1978, com.) (AP)
__________________
elvis