Digi TV Film: Program TV: 25-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:31 Missing
08:30 Havana
11:01 Scott Pilgrim vs. the World
13:01 The portrait of a Lady
15:30 Henry and June
18:00 Charlie St.Cloud
20:00 Intolerable Cruelty
22:01 The dilemma
00:00 The portrait of a Lady
02:32 Scott Pilgrim vs. the World
04:31 Intolerable Cruelty

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 5) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 15)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 17)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 11)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 5) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 17)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 16)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 11)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 10)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 6) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 2, ep 18)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 12)
21:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 21) (AP)
21:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 22) (AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 11) (AP)
22:55 Zoom 48
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7) (12)
00:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 16)
01:00 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 21) (AP)
01:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 22) (AP)
02:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 11) (AP)
02:45 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7) (12)
03:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 16)
04:30 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
07:00 in cautarea barbatului perfect
(sua, 2008, com.) (AP)
08:30 Masina timpului
(sua, 1979, avent.) (12)
10:20 America (sua-can., 2009, drama) (12)
11:55 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
12:25 Vantul prin salcii
(engl., 1996, f. avent.fam.) (AP)
13:55 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
15:35 Cei mai buni regizor
i de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
16:05 Razboiul nasturilor
(engl.-fra., 1994, drama) (15)
17:40 Luptatorul din New Orleans
(sua, 1975, actiune) (15)
19:10 Asfalt fierbinte
(sua, 1974, drama) (AP)
21:00 Viata pentru sora mea
(sua, 2009, drama) (12)
22:50 Chungking Express
(hongk., 1994, dr. romantic.) (15)
00:35 Jaf la drum de fier
(sua, 1972, polit.) (15)
02:05 Careul de rockeri
(sua, 1999, com.) (12)
03:40 Cauza si efect
(hongk., 2000, actiune) (15)
05:30 Cartea mortilor
(sua, 1981, horror) (15)

HBO

06:00 America (sua, 2009, drama) (12)
07:30 Povestea jucariilor 3
(sua, 2010, f. anim.)
09:15 Einstein si Eddington
(engl.-sua, 2008, drama) (12)
10:50 Un politist cu explozie intarziata
2 1/2 (sua, 1991, com.) (AP)
12:15 Incredibilii
(sua, 2004, f. anim.) (AP)
14:10 Scrisori catre Julieta
(sua, 2010, com. rom.) (AP)
15:55 Misiune pe Marte
(sua, 2000, f. SF de act.) (12)
17:50 Inima de cerneala
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
19:35 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 16) (12)
20:00 Sus, in aer
(sua, 2009, dr. romantic.)
21:50 Apele tac
(ger.-rom., 2011, drama) (12)
22:25 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 6) (15)
23:30 Tatal vitreg
(sua, 2009, thrill.) (15)
01:10 Razbunarea
(engl., 2009, drama) (15)
02:45 Pandorum
(sua-ger., 2009, horror) (18)
04:30 Tyson
(sua, 2008, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Uriasii (f. s. doc.) - Balena
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
09:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
10:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
11:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
12:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
13:00 Uriasii (f. s. doc.) - Balena
14:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
15:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
16:00 Animale feroce (f. s. doc.)
17:00 Dusmani intimi (doc.)
18:00 11 septembrie. De ce? (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
21:00 Zidul Berlinului (s. doc.)
22:00 Zidul Berlinului (s. doc.)
23:00 11 septembrie. De ce? (s. doc.)
00:00 Zidul Berlinului (s. doc.)
01:00 Zidul Berlinului (s. doc.)
02:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
03:00 Zidul Berlinului (s. doc.)
04:00 Zidul Berlinului (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:00 Apropo TV (divertisment)
08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 82) (AP)
09:15 Suricatele
(engl., 2008, doc. nat.) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 La Bloc (ep 99) (AP) (reluare)
12:00 La Bloc (ep 100) (AP) (reluare)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:00 Legenda
(rom., 1968, drama, col., a-n) (AP)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 3) (AP) (reluare)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 4) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 101) (AP)
19:30 La Bloc (ep 102) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 17)
21:00 Comedia in esenta tare:
Teoria Big Bang (sua, 2007, s. com., ep 5)
21:30 Comedia in esenta tare:
Teoria Big Bang (sua, 2007, s. com., ep 6)
22:00 Filmul de 10:
Tigrul si zapada (it., 2005, com.) (15)
00:15 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
01:15 Oz - inchisoarea federala
(sua, 1997, s, sez 4, ep 2) (15)
02:15 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 7) (15)
03:00 Mingea
(rom., 1958, drama, a-n) (AP)
04:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 2) (15)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis