Digi TV Film: Program TV: 27-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:31 21 grams
08:33 The dilemma
10:30 Scott Pilgrim vs. the World
12:30 Henry and June
15:00 The portrait of a Lady
17:31 Midnight run
20:00 Charlie St.Cloud
22:00 The dilemma
00:02 Midnight run
02:30 21 grams
04:31 Henry and June

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 7) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 11)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 17)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 19)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 13)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 11)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 7)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 19)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 18)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 13)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 12)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 8)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 20)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 14)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 5)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 6)
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 9)
00:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 18)
01:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 5)
02:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 6)
02:50 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 9)
03:35 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 18)
04:35 Promo

Cinemax

06:20 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s)
07:00 Tata in calatorie de afaceri
(jug., 1985, drama) (12)
09:10 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.) (12)
11:20 71 de fragmente
(a.-ger., 1994, drama)
13:00 Hotii de motoare
(spa., 2008, f. de scurt m.) (AP)
13:20 Mama copilului meu
(sua, 2008, com.) (12)
14:55 Hotul
(fra.-it., 1967, com.) (AP)
16:55 Mumia: Mormantul imparatului Dragon
(sua-chi.-ger., 2008, avent.)
18:45 Tata in calatorie de afaceri
(jug., 1985, drama)
21:00 Triumful spiritului
(sua, 1989, drama) (AP)
23:00 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)
00:25 Ochii Laurei Mars
(sua, 1978, thrill.) (15)
02:10 Dragoste si neincredere
(sua-engl.- aus., 2009, drama)
03:45 Arta razboiului III: Razbunarea
(sua, 2009, thrill. act.)
05:15 Ingeri cazuti
(hongk., 1995, com., col., a-n) (12)

HBO

06:00 Ultimul cantec
(sua, 2010, drama) (12)
07:45 500 de zile cu Summer
(sua, 2009, com. rom.) (12)
09:20 Liga dreptatii: Criza pe cele doua
Pamanturi (sua, 2010, f. anim.)
10:35 Natalee Holloway
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
12:05 Fratii Jonas in concert
(sua, 2009, f. muz.)
13:20 Despre fericire si alte nimicuri
(engl., 2008, com.) (12)
15:20 Brigada pestrita
(sua, 2010, com. de fam.) (12)
16:55 Domnul Nimeni
(can.-belg.-fra., 2009, drama) (15)
19:30 Filme si vedete
20:00 Cartea lui Eli
(sua, 2010, actiune) (15)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, ep 7) (18)
22:55 Spartacus: Nisip insangerat
(sua, 2010, s, ep 8) (18)
23:50 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 6) (15)
00:55 Cazul 39
(sua-can., 2008, thrill.) (15)
02:45 Transport blindat
(sua, 2009, actiune) (15)
04:15 Predator 2
(sua, 1990, f. SF de act.) (15)

National Geographic

06:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
10:00 Pescarul Jakub
11:00 Animale prevestitoare (doc.)
12:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
13:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
14:00 Predator CSI (f. s. doc.)
15:00 Mare, mai mare, maxim
16:00 Animale feroce (f. s. doc.)
17:00 Animale cu tupeu (doc. nat.)
18:00 11 septembrie. De ce? (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 11 septembrie. De ce? (s. doc.)
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 84) (AP)
09:15 Legenda
(rom., 1968, drama, col., a-n) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 La Bloc (ep 103) (AP) (reluare)
12:00 La Bloc (ep 104) (AP) (reluare)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
15:00 Calatorie in lumea legendelor
(sua, 2001, avent.) (AP)
17:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 20)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 7) (AP) (reluare)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 8) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 105) (AP)
19:30 La Bloc (ep 106) (AP)
20:00 B.D. la munte si la mare
(rom., 1971, com.)
22:15 Filmul de 10: Ali
(sua, 2001, dram. Bio.) (15)
01:30 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
02:30 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 9) (15)
03:15 Solutii extreme
(sua, 1996, polit.) (AP)
05:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 4) (15)
__________________
elvis