Digi TV Film: Program TV: 28-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Scott Pilgrim vs. the World
09:00 Intolerable Cruelty
11:00 The dilemma
13:00 Missing
15:00 Havana
17:32 The portrait of a Lady
20:00 Scott Pilgrim vs. the World
22:01 21 grams
00:01 Henry and June
02:30 The portrait of a Lady
05:01 21 grams

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 20)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 7)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 4)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 5)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 1)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 1) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 2) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 14)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 7)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 6)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 20) (AP)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 13)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 6)
19:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 7)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 11)
21:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 8)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 18)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 6)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 1)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 11)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 8)
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 18)
03:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 1)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Incredibilul Hulk
(sua, 2008, f. fantas.act.) (AP)
08:50 Desertul
(chil., 2008, drama) (15)
10:30 Prima iubire
(sua, 2008, drama) (12)
12:05 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
13:55 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
15:35 Ariciul
(fra.-it., 2009, com.) (12)
17:15 Bun venit acasa, Roscoe Jenkins!
(sua, 2008, com.)
19:10 Incredibilul Hulk
(sua, 2008, f. fantas.act.) (AP)
21:00 Hellboy 2: Armata de Aur
(sua, 2008, actiune) (12)
23:05 Drumul spre Santiago
(spa., 2009, com.) (12)
00:45 Nebunie
(sua, 1987, drama) (15)
02:40 La revedere, Sally!
(sua, 2009, f. de scurt m.) (15)
03:00 Alb-negru
(sua, 1999, drama) (12)
04:45 Marea si dragostea
(jap., 2002, dr. romantic.) (15)

HBO

06:00 Proiectul Alzheimer
(sua, 2009, s. doc., ep 1) (12) - Casetele
07:25 Niciodata nu e prea tarziu
(sua, 2009, com.) (12)
08:55 Papesa Ioana
(ger.-engl.-it., 2009, drama) (12)
11:15 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 16) (12)
11:40 Ce-o fi cu sotii Morgan?
(sua, 2009, com. rom.)
13:25 Un cadou pentru ea
(fra., 2009, com.) (AP)
14:50 Cu totii sunt bine
(it.-fra., 1990, drama) (12)
16:30 in furtuna
(engl.-sua, 2009, dr. ist.) (12)
18:10 Sus, in aer
(sua, 2009, dr. romantic.)
20:00 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 17) (12)
20:30 Gentlemen Broncos
(sua, 2009, com.) (12)
22:00 Californication
(sua, 2007, s, sez 4, ep 7) (15)
22:30 Californication
(sua, 2007, s, sez 4, ep 8) (15)
23:05 Adventureland
(sua, 2009, com.) (15)
00:50 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., sez 2, ep 2) (15)
01:25 Chiria (sua, 2008, drama) (15)
03:45 Notorious (sua, 2009, dram. Bio.)
05:00 A treia planeta de la Soare
(sua, 1996, s. avent. SF, sez 5, ep 14)

National Geographic

06:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
07:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
08:00 Predator CSI (f. s. doc.)
09:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
10:00 Maestrii luptei (f. s. doc.)
11:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
12:00 Viata dupa gratii: Fata la perete
13:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
14:00 Musca-ma! (s. doc.) - Mexic
15:00 Musca-ma! (s. doc.) - SUA
16:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
17:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
18:00 Ingineri (s. doc.) - Airbus A380
19:00 Ingineri (s. doc.)
20:00 Megauzine (s. doc.) - Caterpillar
21:00 Droguri: Heroina (f. doc.)
22:00 Pierdut printre straini
23:00 Viata dupa gratii: Fata la perete
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Sa curga sange
01:00 Megauzine (s. doc.) - Caterpillar
02:00 Droguri: Heroina (f. doc.)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
04:00 Viata dupa gratii: Fata la perete
05:00 Tabu (f. s. doc.) - Sa curga sange

ProCinema

07:15 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 20)
08:15 O regina cu greutate
(sua, 2008, com.) (AP)
10:15 Calatorie in lumea legendelor
(sua, 2001, avent.) (AP)
12:15 Descopera Romania (2004)
12:45 Entertainment News
(sez 5, ep 29) (AP)
13:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 19)
14:15 B.D. la munte si la mare
(rom., 1971, com.) (reluare)
16:30 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 21)
17:30 Casa neterminata
(rom., 1964, drama, a-n) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 5) (AP)
20:00 Orasul suspiciunilor
(sua, 2006, polit.) (AP)
22:00 CineTePrinde
Inteligenta artificiala (sua, 2001, S.F.)
01:15 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 10) (15)
02:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 5) (15)
02:45 Inteligenta artificiala
(sua, 2001, S.F.) (12) (reluare)
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis