Digi TV Film: Program TV: 29-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:02 The dilemma
09:01 Missing
11:01 Havana
13:30 Midnight run
16:00 Scott Pilgrim vs. the World
18:00 Intolerable Cruelty
20:01 The portrait of a Lady
22:30 The dilemma
00:31 Missing
02:31 Havana
05:00 The dilemma

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 21)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 8)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 6)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 7)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 2)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 3)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 4) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 15)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 8)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 7)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 21)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 14)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 7)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 19)
20:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
21:00 Copoi de Hollywood
(sua, 2003, act. com.)
23:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 7
00:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 19)
01:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
02:15 Copoi de Hollywood
(sua, 2003, act. com.)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
09:05 Vantul prin salcii
(engl., 1996, f. avent.fam.) (AP)
10:35 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
12:00 Hellboy 2: Armata de Aur
(sua, 2008, actiune) (12)
14:00 Slab de inima
(engl., 2008, com.) (12)
15:30 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.) (12)
17:05 Masina timpului
(sua, 1979, avent.) (12)
18:55 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
21:00 Promisiuni incalcate
(slova.-ceh.-sua, 2009, drama)
23:10 Wanted
(sua, 2008, actiune) (12)
00:55 Fericiti impreuna
(hongk., 1997, drama, col., a-n) (15)
02:30 Profesionistul puterii
(sua, 1986, drama) (12)
04:20 Wendy si Lucy
(sua, 2008, drama) (15)
05:40 Cappadocia - Alesul
(sua-mex., 2007, s, episodul 11) (AP)

HBO

06:00 Delgo (sua, 2008, f. anim.)
07:30 Struguri in soare
(sua, 2008, drama) (12)
09:35 Liga
(sua-ger.-ceh., 2003, avent., col., a-n)
11:25 Concert Pink: Funhouse
12:30 Adam
(sua, 2009, dr. romantic.) (12)
14:10 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) (12) - Prima parte
15:40 Casa Buddenbrook
(ger., 2008, drama) (12) - Partea a doua
20:00 Shutter Island
(sua, 2009, thrill.) (15)
22:20 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, ep 6) (15)
23:20 Adevarul gol-golut
(sua, 2009, com.) (15)
00:55 Fii pe faza si raporteaza
(sua, 2009, com.) (12)
02:20 Captivitate
(sua-rus., 2007, polit.) (15)
03:45 Shutter Island
(sua, 2009, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Ingineri (s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Superfelinele din Kalahari (doc.)
09:00 Rivali �n Yellowstone (doc.)
10:00 Maestrii luptei (f. s. doc.)
11:00 Politia din Alaska
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
14:30 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
15:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
16:00 Ghid de calatorie in cosmos
17:00 Ghid de calatorie in cosmos
18:00 Terra: Nasterea unei planete
20:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
21:00 Martor: Japonia �n dezastru
22:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
22:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Martor: Japonia �n dezastru
01:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
01:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
03:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
04:00 Martor: Japonia in dezastru
05:00 Terra: Nasterea unei planete

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 19) (reluare)
08:30 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 5) (AP)
09:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 1) (AP)
10:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 21)
11:00 Pro Motor (2007, emis. sport)
11:30 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
11:45 Lumea PRO CINEMA
12:15 O-la-la
(2008, divertisment, sez 2, ep 1)
13:30 Casa neterminata
(rom., 1964, drama, a-n) (AP) (reluare)
16:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 22)
17:00 Felicitarea de Craciun
(sua, 2006, f. de fam.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 6) (AP)
20:00 Batalia din umbra
(rom., 1986, drama) (12)
22:00 Taci si canta!
(sua, 2006, f. doc.) (15)
00:00 Impuls ucigas
(sua, 2006, horror) (15)
02:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 6) (15)
02:45 Taci si canta!
(sua, 2006, f. doc.) (15) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA
04:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis