Digi TV Film: Program TV: 30-05-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Intolerable Cruelty
09:01 Midnight run
11:31 Scott Pilgrim vs. the World
13:31 21 grams
15:33 The portrait of a Lady
18:00 Scott Pilgrim vs. the World
20:00 Henry and June
22:31 Missing

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 8) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 12)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 18)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 20)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 14)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 8) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 2, ep 20)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 19)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 14)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 13)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 9) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 1)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 15)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 8)
21:55 Zoom 51
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 9)
22:55 Zoom 52
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 10) (12)
00:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 19)
01:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 7)
02:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 8)
02:45 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 10) (12)
03:30 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 19)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Slab de inima
(engl., 2008, com.) (12)
08:30 Pe Everest: Tragedia din 1996
(sua-nep-can., 2007, f. doc.) (AP)
10:15 Masina timpului
(sua, 1979, avent.) (12)
12:05 California poker
(sua, 1974, com.) (15)
13:50 Intalnire cu un necunoscut
(hol., 1996, drama) (12)
15:10 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
15:35 Zidul lui Adam
(can., 2008, drama) (12)
17:10 Chipuri
(sua, 1968, drama, a-n) (15)
19:15 Pe Everest: Tragedia din 1996
(sua-nep-can., 2007, f. doc.)
21:00 Mumia: Mormantul imparatului
Dragon (sua-chi.-ger., 2008, avent.)
22:50 Castelul de nisip
(singap, 2010, drama) (15)
00:20 Cappadocia - Alesul
(sua-mex., 2007, s, episodul 11) (AP)
01:40 Mangaieri straine
(sua-it.-engl., 1990, drama) (15)
03:20 Oribilul caz al lui Albert Fish
(sua, 2007, polit.)
05:00 Dublura
(sua, 1984, thrill.) (15)

HBO

06:00 Strania poveste a lui
Benjamin Button (sua, 2008, drama) (12)
08:40 Despre barbati si nu numai... (12)
(sua-ger., 2008, com. rom.)
10:45 Steaua Laurei si misteriosul
dragon Nian (ger., 2009, f. anim.)
12:00 Celine: in ochii lumii
(can., 2010, f. doc.)
14:00 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
15:40 Bate toba! (12)
(sud afr.-sua, 2003, drama)
17:35 Printul Persiei: (12)
Nisipurile Timpului (sua, 2009, s. avent.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Scandalul majoretelor
(sua, 2008, dram. Bio.) (12)
21:30 Cautare(12)
22:00 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s, episodul 7) (15)
23:00 Californication (15)
(sua, 2007, s, sez 4, ep 7,8)
00:05 Razbunarea (15)
(engl., 2009, drama)
01:40 Destinatie finala 4 (18)
(sua, 2009, horror)
03:00 Aurora (AP)
(rom.-elv.-fra., 2010, drama)

National Geographic

07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
09:00 Martor: Japonia in dezastru
10:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
10:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
11:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
12:00 Inginerie exploziva (s. doc.)
13:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
14:00 Martor: Japonia in dezastru
15:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Poduri
16:00 Animale feroce (f. s. doc.)
17:00 Crocodili mari (f. doc.)
18:00 11 septembrie. De ce? (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
21:00 Viata dupa gratii
22:00 Politia din Alaska
23:00 Anglia interlopa: Liverpool
00:00 Viata dupa gratii: Cum se face
01:00 Politia din Alaska
02:00 Planeta carnivorelor (s. doc.)
03:00 Viata dupa gratii: Cum se face
04:00 Politia din Alaska
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 1) (AP)
08:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
09:45 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 85) (AP)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:00 Noile aventuri ale lui Tequila
si Bonetti (it., 2000, f.s. de act., ep 22)
16:00 Felicitarea de Craciun
(sua, 2006, f. de fam.) (AP)
18:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 6) (AP)
19:00 La Bloc (ep 107) (AP)
19:30 La Bloc (ep 108) (AP)
20:00 Big Shots
(sua, 2007, s. drama, ep 10) (12)
21:00 Comedia in esenta tare:
Teoria Big Bang (sua, 2007, s. com., ep 9)
21:30 Comedia in esenta tare:
Teoria Big Bang (sua, 2007, s. com., ep 10)
22:00 Filmul de 10:Infanteria stelara 2
: Eroul federatiei (sua, 2004, thrill. act.)
00:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP) (reluare)
01:00 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 7) (15)
01:50 Cartelul crimelor
(sua, 2002, s, sez 5, ep 8) (15)
02:45 Tirant Lo Blanc
(it.-spa.-engl., 2006, avent.)
04:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis