Digi TV Film: Program TV: 03-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:02 Snow falling on cedars
09:32 The dilemma
11:30 Wild at Heart
13:32 Missing
15:31 Midnight run
18:00 The American President
20:01 Scott Pilgrim vs. the World
22:01 Henry and June
00:30 Snow falling on cedars
03:00 The dilemma
05:00 Missing

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 12) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 16)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 22)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 4)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 18)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 16)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 12) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 4)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 23)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 18)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 17)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 13) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 5)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 19)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 6) (15)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 7) (AP)
22:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 7) (AP)
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 14) (12)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 6) (15)
01:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 7) (AP)
02:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 14) (12)
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 23)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Procesul de la Nurnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (12)
09:55 Mamma mia!
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.) (AP)
11:45 Slab de inima
(engl., 2008, com.) (12)
13:15 Creatorul de vise
(ger., 2007, f. anim.) (AP)
13:30 Desertul
(chil., 2008, drama) (15)
15:10 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
17:10 Hellboy 2: Armata de Aur
(sua, 2008, actiune) (12)
19:05 Mamma mia!
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.) (AP)
21:00 Copilarie cenusie
(sua-irl., 1999, drama) (15)
23:25 Razboiul Stellei
(hol., 2009, drama) (12)
00:55 Ultima zi de vara
(sua, 2009, drama) (AP)
02:20 Cel mai important
(engl., 2009, com.) (12)
04:00 Curtea inchisorii mele
(spa., 2008, drama) (15)
05:35 Reykjavik - Rotterdam
(isl., 2008, thrill.) (15)

HBO

06:00 Carlitos are sansa vietii
(spa., 2008, avent.) (12)
07:45 Hachiko: Povestea unui caine
(sua-engl., 2009, f. de fam.)
09:20 Dragonball: Evolutia
(sua, 2009, f. fantas.act.) (12)
10:45 Scandalul majoretelor
(sua, 2008, dram. Bio.) (12)
12:15 America de dreapta
(sua, 2009, f. doc.) (12)
13:05 Dovada vie
(sua, 2008, dram. Bio.) (12)
14:35 Celalalt Dumas
(fra., 2010, dram. Bio.) (12)
16:20 Mirajul dansului 2
(sua-can., 2008, f. de dans) (12)
17:55 O poveste de Craciun
(sua, 2009, f. anim.) (AP)
19:30 Filme si vedete
20:00 G.I. Joe: Ascensiunea Cobrei (15)
(sua, 2009, actiune)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat (18)
(sua, 2010, s, ep 9,10)
23:45 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 7)
00:50 Trupul lui Jennifer(15)
(sua, 2009, horror)
02:30 Ultimul dans (12)
(sua, 1996, drama)
04:15 12 incercari (15)
(sua, 2009, actiune)

National Geographic

06:00 Marile migratii (s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
10:00 La pescuit (f. s. doc.)
11:00 Facocerul (f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
13:00 Marile migratii (s. doc.)
14:00 Predator CSI (f. s. doc.)
15:00 Mare, mai mare, maxim
16:00 16:00
17:00 Focile din Skeleton (f. doc.)
18:00 Penitenciar USA (s. doc.) - Denver
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Marile migratii (s. doc.)
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Penitenciar USA (s. doc.)
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Marile migratii (s. doc.)
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 88) (AP) (reluare)
09:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
10:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
11:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 89) (AP)
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(ep 113) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc (ep 114) (AP) (reluare)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 16) (AP) (reluare)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., ep 17) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 115) (AP)
19:30 La Bloc (ep 116) (AP)
20:00 Haiducii
(rom., 1966, avent., a-n) (AP)
22:00 Filmul de 10: Calea luptatorului
pasnic (sua-ger., 2006, drama) (12)
00:30 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
01:30 Gomez si Tavarez, politisti
la antipod 2 (belg.-fra., 2007, actiune)
03:00 Calea luptatorului pasnic
(sua-ger., 2006, drama) (12)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
__________________
elvis