Digi TV Film: Program TV: 04-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 The American President
09:00 Wild at Heart
11:02 Missing
13:02 The portrait of a Lady
15:31 Scott Pilgrim vs. the World
17:30 Henry and June
20:00 Midnight run
22:31 The dilemma
00:30 Missing
02:30 The American President
04:31 Midnight run

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 22) (AP)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 9) (AP)
09:00 Star Trek: Filmul
(sua, 1979, S.F.) (12)
10:00 Star Trek: Filmul
(sua, 1979, S.F.) (12)
11:30 ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 3) (12)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 5) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 16) (AP)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 9) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 8)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 22) (AP)
17:05 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 15)
18:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 15)
19:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 8)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 12) (AP)
21:00 Minti criminale: Comportament
suspect (sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 9)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 19)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 8)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 2) (15)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 12) (AP)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 9) (12)
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 19)
03:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 2)
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Viata mea de caine
(sue., 1985, drama) (12)
08:40 Vantul prin salcii
(engl., 1996, f. avent.fam.) (AP)
10:10 Podul din nord
(fra., 1981, com.) (12)
12:20 Marele Santini
(sua, 1979, drama) (15)
14:15 1981
(can., 2009, com.) (12)
15:55 Bolnav din dragoste
(sua, 1983, f. rom.) (12)
17:30 Masina timpului
(sua, 1979, avent.) (12)
19:20 Viata mea de caine
(sue., 1985, drama)
21:00 Inmormantare cu peripetii
(sua, 2010, com.) (12)
22:35 O femeie dominata
(sua, 1974, drama) (15)
01:00 Casa dragostei
(fin., 2009, com.) (12)
02:45 Ochii Laurei Mars
(sua, 1978, thrill.)
04:30 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
04:55 Inmormantare cu peripetii
(sua, 2010, com.) (12)

HBO

06:00 Singur acasa (12)
(sua, 1990, com.)
07:40 Zizou cel mic (12)
(ind., 2008, com. de fam.)
09:20 Taci si sapa (AP)
(sua, 2003, f. avent.fam.)
11:15 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 17)
11:40 Sugar (12)
(sua, 2008, drama)
13:35 Avatar (12)
(sua, 2009, S.F.)
16:15 Amelia (12)
(sua-can., 2009, dram. Bio.)
18:05 Eu si Marley (12)
(sua, 2008, com.)
20:00 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 18)
20:30 Mammuth (12)
(fra., 2010, drama)
22:00 Californication (15)
(sua, 2007, s, sez 4, ep 9)
22:30 Californication (15)
(sua, 2007, s, sez 4, ep 10)
23:05 Shutter Island (15)
(sua, 2009, thrill.)
01:20 Stand-Up Cafe (15)
(2008, s. com., sez 2, ep 3)
01:50 Infanteria stelara (12)
(sua, 1997, f. SF de act.)
04:00 Miss Martie (15)
(sua, 2009, com.)
05:30 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 18)

National Geographic

06:00 Marile migratii (s. doc.)
07:00 Megauzine (s. doc.)
08:00 Predator CSI (f. s. doc.)
09:00 La pescuit (f. s. doc.)
10:00 Maestrii luptei: Silat (f. doc.)
11:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
12:00 Viata dupa gratii: Cum se face
13:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
14:00 Musca-ma! (s. doc.) - in inima
15:00 Musca-ma! (s. doc.)
16:00 Reciclarea uriasilor (doc.)
17:00 Reparatii de top (s. doc.)
18:00 Ingineri (s. doc.)
19:00 Ingineri (s. doc.)
20:00 Megauzine (s. doc.)
21:00 Droguri: Metamfetamina (f. doc.)
22:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
23:00 11 septembrie. De ce? (s. doc.)
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Delicii extreme
01:00 Megauzine (s. doc.)
02:00 Droguri: Metamfetamina (f. doc.)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
04:00 Politia din Alaska
05:00 Tabu (f. s. doc.)

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 89) (AP) (reluare)
09:15 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:45 Descopera Romania (2004)
12:15 Entertainment News
(sez 5, ep 30) (AP)
13:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 20)
13:45 Haiducii
(rom., 1966, avent., a-n) (AP) (reluare)
15:45 La Bloc
(ep 117) (AP) (reluare)
16:15 La Bloc
(ep 118) (AP) (reluare)
17:00 Stejar, extrema urgenta
(rom., 1973, dr. razb.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 7)
20:00 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (AP)
22:00 CineTePrinde: Dezacord perfect
(fra.-engl.-rom., 2006, com.) (12)
00:00 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (AP) (reluare)
01:30 Calea luptatorului pasnic
(sua-ger., 2006, drama) (12)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis