Digi TV Film: Program TV: 05-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:01 Scott Pilgrim vs. the World
09:01 Henry and June
11:30 The dilemma
13:30 The American President
15:30 The portrait of a Lady
18:00 Wild at Heart
20:03 Scott Pilgrim vs. the World
22:00 Snow falling on cedars
00:31 Wild at Heart
02:33 The dilemma
04:31 The American President

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 23) (AP)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 10) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 8)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 9)
11:00 ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 4) (12)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 6) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 7) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 17) (AP)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 10) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 9) (AP)
16:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 23) (AP)
17:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 16)
17:45 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 6) (AP)
18:15 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 8)
19:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 21)
20:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 22)
21:00 Iubitul meu se insoara
(sua, 1997, com. rom.) (12)
23:20 sapte ani in Tibet
(sua, 1997, drama) (AP)
01:55 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 21)
02:15 Copoi de Hollywood
(sua, 2003, act. com.) (12)
02:40 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 22)
03:25 Iubitul meu se insoara
(sua, 1997, com. rom.) (AP)
03:30 Iubitul meu se insoara
(sua, 1997, com. rom.) (AP)
04:30 Promo

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
07:00 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
08:55 Oglinda
(iran., 1997, drama) (12)
10:30 Inmormantarea sefului
(sua-chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
12:10 Prima primavera
(bulg.-ung.-engl., 2008, drama) (12)
13:40 Inainte de razboi
(sua, 1971, drama) (15)
15:10 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
16:45 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
19:05 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.)
21:00 Orasul umbrelor
(can., 2010, drama) (15)
22:25 La miezul noptii
(fra.-sua, 1986, dr. muz.) (12)
00:35 Turneul
(sua, 2009, drama) (15)
02:15 Mystery Train
(sua-jap., 1989, act. com.)
04:10 Carausul
(col.-spa., 2009, drama) (15)
05:50 Cappadocia - Iarta-ne pacatele
(sua-mex., 2007, s, episodul 12) (AP)

HBO

06:00 Singur acasa 2: (12)
Pierdut in New York (sua, 1992, com.)
08:00 Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
(sua, 2010, f. de fam.)
09:20 Mammuth (12)
(fra., 2010, drama)
10:50 Star Trek IV: (12)
Drumul spre casa (sua, 1986, S.F.)
12:50 Saga Amurg: Luna Noua (15)
(sua, 2009, dr. romantic.)
15:00 Marele Buck Howard(12)
(sua, 2008, com.)
16:35 Fantomele fostelor iubite ( (12)
sua, 2009, com.)
18:15 Zana Maseluta (12)
(sua-can., 2010, com.)
20:00 Plan de rezerva (12)
(sua, 2010, com. rom.)
21:45 Cautare(12)
22:20 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 7)
23:25 Portretul luptatorului (15)
la tinerete (rom., 2010, drama)
02:05 Surogate (12)
(sua, 2009, S.F.)
03:30 Secventa finala (12)
(can., 2005, drama)
05:35 Avatar - Cum a fost creata Pandora
(sua, 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Ingineri (s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Rechinul Nicole (f. doc.)
09:00 Ascunzis pentru rechini (f. doc.)
10:00 santier: Cel mai lung pod
10:30 santier: Eurotunel (f. doc.)
11:00 Politia din Alaska
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
15:00 Cine a scufundat Bismarck?
16:00 Orasul piratilor (2011, doc.)
18:00 Stonehenge (sua, 2007, f. doc.)
19:00 19:00
20:00 Megauzine (s. doc.)
21:00 Culise (s. doc.) - Tihar
22:00 Penitenciar Australia (f. doc.)
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Culise (s. doc.) - Tihar
01:00 Penitenciar Australia (f. doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
03:00 Megauzine (s. doc.) - Jack Daniels
04:00 Culise (s. doc.) - Tihar
05:00 Penitenciar Australia (f. doc.)

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 20)
08:30 Entertainment News
(sez 5, ep 30) (AP) (reluare)
09:30 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
10:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 2) (AP)
11:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 7) (AP)
12:00 Pro Motor (2007, emis. sport)
13:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
13:15 Lumea PRO CINEMA
13:45 O-la-la (2008, divertisment)
15:00 Stejar - Extrema urgenta
(rom., 1973, dr. razb.) (AP)
17:00 Rainbow Warrior
(fra., 2006, drama) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 8)
20:00 Rapirea fecioarelor
(rom., 1968, actiune) (AP)
22:00 Stella Street
(engl.-sua, 2004, com.) (15)
23:45 Rainbow Warrior
(fra., 2006, drama) (AP) (reluare)
01:30 Stella Street
(engl.-sua, 2004, com.) (15) (reluare)
02:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis