Digi TV Film: Program TV: 06-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:30 Missing
08:30 Wild at Heart
10:31 Scott Pilgrim vs. the World
12:31 Henry and June
15:00 Midnight run
17:30 The portrait of a Lady
20:00 Snow falling on cedars
22:30 The dilemma

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 13) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 17) (AP)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005,reality show, sez 4, ep 23)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 3, ep 5) (12)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 19)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 17) (AP)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 13) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 3, ep 5) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 24)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 19)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 18) (AP)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 14) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 3, ep 6) (12)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 20)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 10)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 11)
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 15) (12)
00:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 10)
01:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 11)
02:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 15) (12)
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 24)
03:45 Promo
04:30 Promo

Cinemax

07:00 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
08:35 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
10:10 Viata pentru muzica
(sua, 1995, drama) (15)
12:30 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama) (12)
13:50 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
15:30 Fara limite
(sua, 1998, dram. Bio.) (12)
17:25 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
19:00 Hellboy 2: Armata de Aur
(sua, 2008, actiune) (12)
21:00 Asfalt fierbinte
(sua, 1974, drama) (AP)
23:00 Bunul, raul si uratul
(it.-spa.-RFG, 1966, west.) (12)
02:00 Cappadocia - Iarta-ne pacatele
(sua-mex., 2007, s, episodul 12) (AP)
03:00 Aplauze
(dan., 2009, drama)
04:30 Exorcistul 2: Ereticul
(sua, 1977, horror) (15)

HBO

06:00 Marele Buck Howard (12)
(sua, 2008, com.)
07:25 Fantomele fostelor iubite (12)
(sua, 2009, com.)
09:05 Hellboy (12)
(sua, 2004, actiune)
11:05 Zana Maseluta (12)
(sua-can., 2010, com.)
12:45 Plan de rezerva(12)
(sua, 2010, com. rom.)
14:30 Manolete(12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
16:05 Bebelusi geniali (AP)
(sua, 1999, com. de fam.)
17:40 Trupa
(sua, 2009, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 28 de zile (16)
(sua, 2000, drama)
21:40 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s) (15)
22:05 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 8)
23:05 Californication (15)
(sua, 2007, s, sez 4, ep 9)
23:35 Californication (15)
(sua, 2007, s, sez 4, ep 10)
00:05 The Runaways (15)
(sua, 2010, dram. Bio.)
01:50 Urzeala tronurilor(15)
(sua, 2011, s, ep 8)
02:55 Primo
(sua, 2005, drama)
04:15 28 de zile (16)
(sua, 2000, drama)

National Geographic

06:00 Cel mai batran copil
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
09:00 Culise (s. doc.) - Tihar
10:00 Penitenciar Australia (f. doc.)
11:00 Focile din Skeleton (f. doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
13:00 Marile migratii (s. doc.)
14:00 Culise (s. doc.) - Tihar
15:00 Mare, mai mare, maxim
16:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
17:00 Tacerea albinelor (doc.)
18:00 Penitenciar USA (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Marile migratii: stiinta (f. doc.)
21:00 Viata dupa gratii: Bande
22:00 Politia din Alaska
23:00 Penitenciar USA (s. doc.)
00:00 Viata dupa gratii: Bande
01:00 Politia din Alaska
02:00 Marile migratii: stiinta
03:00 Viata dupa gratii: Bande
04:00 Politia din Alaska
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 2)
08:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 90) (AP)
09:45 Zoom in 10
(divertisment) (reluare)
10:00 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:30 Teleshopping
(recl.)
11:45 ACASA in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 ACASA in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:15 Rapirea fecioarelor
(rom., 1968, actiune) (AP) (reluare)
18:15 La Bloc
(episodul 117) (AP)
18:45 La Bloc
(episodul 118) (AP)
19:30 Ingerii lui Charlie
Asia (hongk., 2001, act. com., ep 1)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 2007, s. com., ep 17) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 2007, s. com., sez2, ep 1) (AP)
22:00 Filmul de 10: Fata moarta
(sua, 2006, drama) (15)
00:00 Ingerii lui Charlie:
Asia (hongk., 2001, act. com., ep 1)
01:15 Fata moarta
(sua, 2006, drama) (15) (reluare)
02:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:15 Apropo TV
(divertisment)
__________________
elvis