Digi TV Film: Program TV: 08-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:31 The portrait of a Lady
10:01 The American President
12:01 Scott Pilgrim vs. the World
14:00 Missing
16:00 Wild at Heart
18:00 The dilemma
20:01 Midnight run
22:30 Henry and June
01:00 Scott Pilgrim vs. the World
03:00 Missing
05:01 The American President

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 15) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 19) (AP)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 25)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 3, ep 7) (12)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 21)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 19) (AP)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 15) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 3, ep 7) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 26)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 21)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20) (AP)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 16) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 3, ep 8) (12)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 22)
21:00 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 1) (AP)
21:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 1) (AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 13) (AP)
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 17) (12)
00:00 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 1) (AP)
00:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 1) (AP)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 13) (AP)
02:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 17) (12)
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 26)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 Pe Everest: Tragedia din 1996
(sua-nep-can., 2007, f. doc.) (AP)
08:40 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
10:45 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama) (15)
12:35 THX 1138
(sua, 1971, S.F.) (15)
14:00 Lumea e mare si salvarea e dupa
colt (bulg.-ger.-slove., 2008, drama) (15)
15:45 71 de fragmente dintr-o cronologie
a unui incident (a.-ger., 1994, drama) (12)
17:25 Slab de inima
(engl., 2008, com.) (12)
18:55 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
21:00 Monty Python: intelesul vietii
(engl., 1983, com.) (15)
22:50 Vremea tiganilor
(engl.-it.-jug., 1989, drama) (12)
01:15 Un telefon pentru Angel
(mex., 2008, com. rom.) (12)
03:05 Furia ursului
(sua, 2010, horror) (15)
04:30 Higglety Pigglety Pop!
(can., 2010, f. anim. de scurt m.)
04:55 Spanzurati-i!
(sua, 1968, west.) (15)

HBO

06:00 Preotul Spanley (12)
(nz.-engl., 2008, com.)
07:40 Filme si vedete
09:40 Zizou cel mic (12)
(ind., 2008, com. de fam.)
11:25 Vechi tovarasi (12)
(sua, 2009, com. de fam.)
12:55 Eu si Marley (12)
(sua, 2008, com.)
14:50 Food, Inc.(12)
(sua, 2008, f. doc.)
16:25 Natalee Holloway (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
17:55 Da! (AP)
(ger., 2008, com. rom.)
19:35 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 18)
20:00 Plan de rezerva (12)
(sua, 2010, com. rom.)
21:45 Avatar - Cum a fost creata Pandora
(sua, 2010, f. doc.)
22:10 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 8)
23:15 12 incercari (15)
(sua, 2009, actiune)
01:00 Gluma mortala 2 (18)
(sua-can., 2008, thrill. act.)
02:30 Infanteria stelara (12)
(sua, 1997, f. SF de act.)
04:35 Exist pentru ca existam (12)
(sua, 2008, f. doc.)

National Geographic

06:00 Marile migratii: Culise (doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
09:00 Megauzine (s. doc.) - Coca Cola
10:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
11:00 Fata intunecata a cimpanzeilor
12:00 Mare, mai mare, maxim
13:00 Marile migratii: Culise (doc.)
14:00 Megauzine (s. doc.) - Coca Cola
15:00 Mare, mai mare, maxim
16:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
17:00 Fata intunecata a hipopotamilor
18:00 Penitenciar USA (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Marile migratii: Ritmuri
21:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
22:00 Mistere religioase (2011, s. doc.)
23:00 Penitenciar USA (s. doc.)
00:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
01:00 Mistere religioase (2011, s. doc.)
02:00 Marile migratii: Ritmuri (f. doc.)
03:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
04:00 Mistere religioase (2011, s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 91) (AP)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 92) (AP)
11:30 Teleshopping
(recl.)
11:45 ACASA in bucatarie
(divertisment) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:45 ACASA in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(episodul 119) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(episodul 120) (AP) (reluare)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 2)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 3)
19:00 La Bloc
(episodul 121) (AP)
19:30 La Bloc
(episodul 122) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep1)
21:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 4)
21:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sezonul 2, episodul 5)
22:00 Filmul de 10: Transformare fatala
(can., 2009, com.) (AP)
00:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez3, ep 21)
01:00 Transformare fatala
(can., 2009, com.) (AP) (reluare)
02:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:00 Apropo TV
(divertisment)
__________________
elvis