Digi TV Film: Program TV: 10-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:01 The portrait of a Lady
09:30 Scott Pilgrim vs. the World
11:31 Wild at Heart
13:33 Henry and June
16:00 The American President
18:00 Missing
20:00 Snow falling on cedars
22:31 The dilemma
00:30 Henry and June
03:02 Wild at Heart
05:04 Scott Pilgrim vs. the World

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 17) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 21)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 27)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 9)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 23)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 21)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 17) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 9)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 28)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 23)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 22)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 18) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 10)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 24)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 7) (15)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 8) (AP)
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 19) (12)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 7) (15)
01:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 8) (AP)
02:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 19)
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 28)
03:45 Promo

Cinemax

06:20 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - Atom Egoyan
07:00 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.) (12)
08:35 Sotia calatorului in timp
(sua, 2009, dr. romantic.) (AP)
10:20 Inainte de razboi
(sua, 1971, drama) (15)
11:50 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (AP)
13:30 Podul din nord
(fra., 1981, com.) (12)
15:35 Malacara si misterul bastonului din
stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.) (AP)
15:55 Viata mea de caine
(sue., 1985, drama) (12)
17:35 1981
(can., 2009, com.) (12)
19:15 Sotia calatorului in timp
(sua, 2009, dr. romantic.) (AP)
21:00 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
22:30 Paturi nefacute
(engl., 2009, com.) (12)
00:05 Hoarda
(fra., 2009, actiune-horror) (15)
01:40 Fericiti impreuna
(hongk., 1997, drama, col., a-n) (15)
03:15 Asasinarea unui agent de pariuri
(sua, 1976, drama) (12)
05:05 O miscare gresita
(sua, 1991, thrill.) (15)

HBO

06:00 Condamnat pe nedrept (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
07:30 Secretul celor sapte vulcani (12)
(nz., 2009, avent.)
09:00 Sugar (12)
(sua, 2008, drama)
10:55 Flirt la 40 de ani (12)
(sua, 2008, com.)
12:20 Lady Gaga Presents:
The Monster Ball Tour
14:25 Curierul (12)
(fra.-sua, 2002, actiune)
16:00 Anul Unu (15)
(sua, 2009, avent.)
17:40 Vrei sa te insori cu mine? (12)
(sua, 2009, com. rom.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Gran Torino (15)
(sua, 2008, drama)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat (18)
(sua, 2010, s, ep 11,12)
23:55 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 8)
01:00 Numele jocului: Fotbal (15)
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.)
02:35 Printul din Pennsylvania ( (12)
sua, 1988, com.)
04:05 The Onion (15)
(sua, 2008, com.)
05:35 Avatar - Cum a fost creata Pandora
(sua, 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
10:00 La pescuit (f. s. doc.)
11:00 Regele soparlelor (doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
13:00 Paradisuri terestre
14:00 Predator CSI (f. s. doc.)
15:00 Mare, mai mare, maxim
16:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
17:00 Conflict in Kruger (doc.)
18:00 Penitenciar USA (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Paradisuri terestre
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Penitenciar USA (s. doc.)
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Paradisuri terestre
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 93) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, episodul 94) (AP)
11:30 Teleshopping
(recl.)
11:45 ACASa in bucatarie (divertisment)
(AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:45 ACASA in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(episodul 123) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(episodul 124) (AP) (reluare)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez2, ep6) (AP)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez2, ep7) (AP)
19:00 La Bloc
(episodul 125) (AP)
19:30 La Bloc
(episodul 126) (AP)
20:00 Razbunarea haiducilor
(rom., 1968, avent.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Marea farsa
(sua, 2006, com.) (15)
00:15 Cel mai tare Mos Craciun
(engl., 2008, drama) (AP)
01:45 Marea farsa
(sua, 2006, com.) (15) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
__________________
elvis