Digi TV Film: Program TV: 11-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 The American President
09:01 Missing
11:00 The dilemma
13:00 The portrait of a Lady
15:30 Snow falling on cedars
18:01 The American President
20:00 Midnight run
22:30 Scott Pilgrim vs. the World
00:30 The dilemma
02:30 The American President
04:30 Missing

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 1)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 11) (AP)
09:00 Star Trek II: Mania lui Khan
(sua, 1982, S.F.) (12)
11:10 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 5) (12)
12:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 8) (AP)
12:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 9) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 18) (AP)
14:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 11) (AP)
15:10 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 10)
16:10 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 1) (AP)
16:45 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 2) (AP)
17:15 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 1)
18:15 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 9)
19:15 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 9) (AP)
20:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 13) (AP)
21:15 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008,politist, sez 1ep 1)
23:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 9)
00:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 20)
01:10 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 3) (15)
02:10 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008,politist, sez 1, ep 1)
03:45 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 3) (15)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
09:10 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
10:45 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
12:15 Razboiul nasturilor
(engl.-fra., 1994, drama) (15)
13:50 Bilele spatiale
(sua, 1987, com. SF) (15)
15:25 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
17:00 Mandrie si prejudecata
(engl., 2005, com. rom.) (AP)
19:05 Spanzurati-i!
(sua, 1968, west.) (15)
21:00 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.) (12)
23:00 Cursa mortala
(sua, 2008, actiune) (15)
00:50 Atentie la aparat!
(sua, 2002, polit.) (15)
02:35 Floarea-soarelui oarba
(spa., 2008, drama) (15)
04:15 Malacara si misterul bastonului din
stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.) (AP)
04:40 Sampon
(sua, 1975, com. rom.) (AP)

HBO

06:00 Singur acasa 3 (12)
(sua, 1997, com.)
09:30 Extraterestrii din mansarda
(sua-can., 2009, com. SF)
10:55 Jimmy si Hope
(sua, 2010, s. com., ep 18) (12)
11:20 Star Trek: Generatii
(sua, 1994, S.F.) (12)
13:15 Trecutul lui Mary
(engl., 2007, drama) (15)
15:00 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.)
16:30 Te iubesc, Beth Cooper!(12)
(can.-sua, 2009, com.)
18:15 Plan de rezerva (12)
(sua, 2010, com. rom.)
20:00 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 19)
20:30 Prietenie! (12)
(ger.-sua, 2010, com.)
22:20 Californication (15)
(sua, 2007, s, sez 4, ep 11,12)
23:20 Terminator - Salvarea (15)
(sua-ger.-engl., 2009, f. SF de act.)
01:15 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., sez 2, ep 4) (15)
01:50 in spatele liniilor inamice 3: (15)
Columbia (sua, 2009, actiune)
03:25 in ritm de dans (15)
(sua, 2009, act. com.)
04:50 Mitul frumusetii albe: Trupul (15)
(engl., 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
07:00 Megauzine (s. doc.) - Coca Cola
08:00 Predator CSI (f. s. doc.)
09:00 La pescuit (f. s. doc.)
10:00 Stonehenge (sua, 2007, f. doc.)
11:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
12:00 Viata dupa gratii: Bande
13:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
14:00 Prinsi in fapt (f. s. doc.)
15:00 Prinsi in fapt (f. s. doc.)
16:00 Reparatii de top (s. doc.)
17:00 Reparatii de top (s. doc.)
18:00 Ingineri (s. doc.)
19:00 Ingineri (s. doc.)
20:00 Megauzine (s. doc.) - IKEA
21:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.)
22:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
23:00 11 septembrie. De ce?
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Paria
01:00 Megauzine (s. doc.) - IKEA
02:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
04:00 Politia din Alaska
05:00 Tabu (f. s. doc.) - Paria

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 94) (AP) (reluare)
09:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:15 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:30 Descopera Romania
(2004)
12:00 Entertainment News
(sez 5, ep 31) (AP)
13:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 21)
13:30 Razbunarea haiducilor
(rom., 1968, avent.) (AP) (reluare)
15:30 La Bloc
(ep 125) (AP) (reluare)
16:15 La Bloc
(ep 126) (AP) (reluare)
16:45 Ecaterina Teodoroiu
(rom., 1979, dr. razb.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 9) (AP)
20:00 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
(prezentata de Cristian Tudor Popescu)
00:15 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (AP) (reluare)
01:45 Tigrul si zapada
(it., 2005, com.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
__________________
elvis