Digi TV Film: Program TV: 12-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:32 Wild at Heart
08:34 Midnight run
11:00 The portrait of a Lady
13:30 Missing
15:30 Wild at Heart
17:33 Henry and June
20:00 The dilemma
22:02 Snow falling on cedars
00:31 Midnight run
03:00 Missing
05:00 Wild at Heart

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 2)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 12) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 10)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 11)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 6) (12)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 10) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 11) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 1, ep 19) (AP)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 12) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 11) (AP)
16:00 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 3)
16:30 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 4)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 2)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 10)
19:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 11)
20:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 23) (AP)
21:00 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008, politist, sez 1, ep 2)
22:55 Detectiv de voie de nevoie
(sua-ger., 1999, com.) (12)
00:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 23)
01:50 Inspectorul Wallander
(engl.-sue.-sua, 2008politist, sez 1, ep 2)
03:25 Detectiv de voie de nevoie
(sua-ger., 1999, com.) (12)
05:20 Promo

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - James Mangold
07:00 Jocuri murdare
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
08:50 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
10:30 Higglety Pigglety Pop!
(can., 2010, f. anim. de scurt m.)
10:55 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.) (12)
12:45 Lumea e mare si salvarea e dupa
colt (bulg.-ger.-slove., 2008, drama) (15)
14:35 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama) (12)
15:55 Drumul spre casa
(1999, dr. romantic.) (12)
17:25 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.) (15)
19:05 Jocuri murdare
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
21:00 Un mincinos cu patru fete
(sua, 2010, com. rom.) (AP)
22:25 Marea si dragostea
(jap., 2002, dr. romantic.) (15)
00:20 Odata cu ploaia
(fra.-hongk.-irl., 2008, thrill.) (15)
02:15 Poate
(fra., 1999, s. avent. fant.) (AP)
04:05 Alaturi de mine
(engl., 2008, drama) (12)
05:40 Cappadocia - Paradisul pierdut
(sua-mex., 2007, s, episodul 13) (AP)

HBO

06:00 Bebelusi geniali
(sua, 1999, com. de fam.) (AP)
07:35 Dragonball: Evolutia (12)
(sua, 2009, f. fantas.act.)
09:00 Alvin si veveritele 2
(sua, 2009, f. de fam.)
10:30 Un politist cu explozie intarziata
(sua, 1988, com.)(AP)
11:55 Temple Grandin (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
13:45 Vechi tovarasi (12)
(sua, 2009, com. de fam.)
15:15 Un an cu un caine
(sua, 2009, com.) (12)
16:35 Totul despre Steve (12)
(sua, 2009, com.)
18:15 Din nou la 17 ani (12)
(sua, 2009, com.)
20:00 Dansul dragostei 3 (12)
(sua, 2010, f. muz.)
21:45 Urzeala tronurilor
(sua, 2011, s ep 7,8) (15)
23:20 Panglica alba (15)
(ger.-a.-fra., 2009, drama, a-n)
01:40 Stuart: O viata spusa invers
(engl., 2007, drama) (15)
03:10 Moarte la ferma
(sua, 2009, f. doc.) (15)
04:40 Un numar (12)
(sua-engl., 2008, drama)

National Geographic

06:00 Ingineri (s. doc.) - Podul Millau
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Sharkville (f. doc.)
09:00 Rechinul viitorului (doc.)
10:00 santier: Digul de la Marea Nordulu
10:30 santier: Cele mai inalte turnuri
11:00 Politia din Alaska- Accident fatal
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
15:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
16:00 Megauzine (s. doc.) - Heineken
17:00 Megauzine (s. doc.) - Lego
18:00 Megauzine (s. doc.) - Bugatti
19:00 Megauzine (s. doc.) - Dodge Viper
20:00 Megauzine (s. doc.) - Coca Cola
21:00 Armata de teracota
22:00 Jewel of Muscat
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Armata de teracota
01:00 Jewel of Muscat
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
03:00 Megauzine (s. doc.) - Coca Cola
04:00 Armata de teracota (doc.)
05:00 Jewel of Muscat

ProCinema

08:00 Entertainment News
(sez 5, ep 31) (AP) (reluare)
09:00 ACASA in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
10:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 3) (AP)
10:30 Ruleta destinului (
sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 9) (AP
11:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:30 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:45 Lumea PRO CINEMA
13:15 O-la-la
(2008, divertisment)
14:45 Ecaterina Teodoroiu
(rom., 1979, dr. razb.) (AP)
17:00 Infernul alb
(sua, 2002, f. de cat.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 10)
20:00 Haiducii lui saptecai
(rom., 1970, actiune) (AP)
22:00 Pe urmele unui criminal in serie
(sua, 2005, thrill.) (15)
00:00 Dezacord perfect
(fra.-engl.-rom., 2006, com.) (12)
01:30 Pe urmele unui criminal in serie
(sua, 2005, thrill.) (15)
03:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:30 Apropo TV
(divertisment)
__________________
elvis