Digi TV Film: Program TV: 13-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:02 Snow falling on cedars
09:31 The dilemma
11:31 Missing
13:30 Henry and June
16:02 The American President
18:00 Wild at Heart
20:02 The portrait of a Lady
22:31 Midnight run
01:00 The dilemma
03:01 Henry and June

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 18) (AP)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 22) (AP)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 28)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 10)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 24)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 22) (AP)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 18) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 10)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 29)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 24)
17:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 23) (AP)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 19) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 11)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 25)
21:00 Inspectorul Wallander
(engl.- 2008, s. politist, sez 1, ep 3
22:55 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 20) (12)
23:55 Inspectorul Wallander
(engl., 2008, s. politist, sez 1, ep 3)
01:45 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 20) (12)
02:35 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 29)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Drumul spre casa
(1999, dr. romantic.) (12)
08:30 Marele Santini
(sua, 1979, drama) (15)
10:25 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.) (15)
12:10 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.) (12)
13:45 Mamma mia!
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.) (AP)
15:35 Masina timpului
(sua, 1979, avent.) (12)
17:25 Marele Santini
(sua, 1979, drama) (15)
19:20 Inmormantarea sefului
(sua-chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
21:00 Lol
(fra., 2008, com.) (12)
22:40 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
23:00 Un pumn de dinamita
(it., 1971, west.) (12)
01:35 Cappadocia - Paradisul pierdut
(sua-mex., 2007, s, episodul 13) (AP)
02:40 Iubire amara
(sue., 2007, drama) (12)
04:10 Pe viata si pe moarte
(braz., 2008, actiune) (18)
05:35 Orasul umbrelor
(can., 2010, drama) (15)

HBO

06:00 Vechi tovarasi (12)
(sua, 2009, com. de fam.)
07:25 Un an cu un caine (12)
(sua, 2009, com.)
08:45 Totul despre Steve (12)
(sua, 2009, com.)
10:25 Din nou la 17 ani (12)
(sua, 2009, com.)
12:05 Dansul dragostei 3 (12)
(sua, 2010, f. muz.)
13:50 Pentru Neda (15)
(sua, 2009, f. doc.)
15:00 Liga (12)
(sua-ger.-ceh., 2003, avent., col., a-n)
16:50 Avatar (12)
(sua, 2009, S.F.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Tineri insuratei (12)
(sua-ger., 2003, com. rom.)
21:35 Stand-Up Cafe(15)
(2008, s. com., sez 2, ep 4)
22:05 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 9)
23:05 Californication (15)
(sua, 2007, s, sez 4, ep 11,12)
00:05 12 incercari (15)
(sua, 2009, actiune)
01:50 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 9)
02:55 Miss Martie (15)
(sua, 2009, com.)
04:25 Curierul (12)
(fra.-sua, 2002, actiune)

National Geographic

06:00 Megauzine (s. doc.) - Bugatti
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
09:00 Armata de teracota (doc.)
10:00 Jewel of Muscat
11:00 Conflict in Kruger (doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
13:00 Paradisuri terestre
14:00 Armata de teracota (doc.)
15:00 Mare, mai mare, maxim
16:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
17:00 Africa: Paradisul pierdut (f. doc.)
18:00 Penitenciar USA (s. doc.) - Cedes
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Paradisuri terestre
21:00 Viata dupa gratii: Fara reguli
22:00 Politia din Alaska
23:00 Penitenciar USA (s. doc.)
00:00 Viata dupa gratii: Fara reguli
01:00 Politia din Alaska
02:00 Paradisuri terestre
03:00 Viata dupa gratii: Fara reguli.
04:00 Politia din Alaska
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 3) (AP)
08:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 95) (AP)
09:45 Zoom in 10
(divertisment) (reluare)
10:00 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
16:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
17:00 Infernul alb
(sua, 2002, f. de cat.) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 127) (AP)
19:30 La Bloc (ep 128) (AP)
20:00 ingerii lui Charlie:
Asia (hongk., 2001, act. com., ep 3) (12)
21:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 8)
21:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 9)
22:00 Filmul de 10: Vanatoarea
(sua, 1992, actiune) (15)
00:00 ingerii lui Charlie:
Asia (hongk., 2001, act. com., ep 3) (12)
01:00 Vanatoarea
(sua, 1992, actiune) (15) (reluare)
02:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis