Digi TV Film: Program TV: 16-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:30 The portrait of a Lady
09:00 The American President
11:01 Wild at Heart
13:03 Snow falling on cedars
15:31 The dilemma
17:30 Henry and June
20:01 Missing
22:01 The dilemma

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 21) (AP)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 31)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 13)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 27)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 2)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 21) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 13)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 32)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 27)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 3)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 22) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 14)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 28)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 21)
21:55 Zoom 3
22:10 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 2)
23:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 23) (12)
00:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 21)
01:10 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 11) (12)
02:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 23) (12)
02:55 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 32)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Cercul
(iran., 2000, drama) (12)
08:35 Pe Everest: Tragedia din 1996
(sua-nep-can., 2007, f. doc.) (AP)
10:20 Hellboy 2: Armata de Aur
(sua, 2008, actiune) (12)
12:20 Viata mea de caine
(sue., 1985, drama) (12)
14:00 Bolnav din dragoste
(sua, 1983, f. rom.) (12)
15:35 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
17:25 Lumea e mare si salvarea e dupa
colt (bulg.-ger.-slove., 2008, drama)
19:15 Pe Everest: Tragedia din 1996
(sua-nep-can., 2007, f. doc.) (AP)
21:00 No�mie - Secretul
(can., 2009, f. de fam.) (AP)
22:45 Copilarie cenusie
(sua-irl., 1999, drama) (15)
01:10 Frumusete
( aus., 2009, drama) (15)
02:50 Down by Law
(sua-RFG, 1986, drama, a-n) (15)
04:40 Gloriosul an 1939
(engl., 2009, drama) (15)

HBO

06:00 Sugar (12)
(sua, 2008, drama)
07:55 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 19)
08:20 Flirt la 40 de ani (12)
(sua, 2008, com.)
09:50 Manolete (12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
11:25 Dansul dragostei 3 (12)
(sua, 2010, f. muz.)
13:10 Jaf la Harvard(12)
(sua-can., 2002, act. com.)
14:35 Eu si Marley (12)
(sua, 2008, com.)
16:30 Taci si sapa (AP)
(sua, 2003, f. avent.fam.)
18:30 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.)
21:25 Numele jocului: Fotbal (15)
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.)
23:05 Lake Placid 3 (15)
(sua, 2010, actiune-horror)
00:40 Shutter Island (15)
(sua, 2009, thrill.)
02:55 tara mea (15)
(fra., 2009, drama)
04:40 Kapitalism - Reteta noastra
secreta (rom.-fra., 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 intalniri periculoase (f. s. doc.)
09:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
09:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
10:00 Mistere: OZN (doc.)
11:00 California salbatica (doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
13:00 Paradisuri terestre
14:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
14:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
15:00 Ingineri (s. doc.)
16:00 Pradatori la atac (f. s. doc.)
17:00 Ucigasii de gorile
18:00 Penitenciar USA (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Paradisuri terestre
21:00 Predator CSI (f. s. doc.)
22:00 La pescuit (f. s. doc.)
23:00 Penitenciar USA (s. doc.)
00:00 Predator CSI (f. s. doc.)
01:00 La pescuit (f. s. doc.)
02:00 Paradisuri terestre
03:00 Predator CSI (f. s. doc.)
04:00 La pescuit (f. s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 97) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 98) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(ep 131) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(ep 132) (AP) (reluare)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 12) (AP)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 13) (AP)
19:00 La Bloc (ep 133) (AP)
19:30 La Bloc (ep 134) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 24)
21:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 14)
21:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 15)
22:00 Comoara Nibelungilor
- Pe urmele legendei (ger., 2008, avent.)
00:30 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 3, ep 24)
01:30 Comoara Nibelungilor
- Pe urmele legendei (ger., 2008, avent.)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis