Digi TV Film: Program TV: 17-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la caban

Digi Premium

07:00 Henry and June
09:30 Missing
11:31 The dilemma
13:30 Wild at Heart
15:33 The American President
17:31 Snow falling on cedars
20:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
23:01 Midnight run
01:31 Henry and June
04:00 The dilemma

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 22) (AP)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 32)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 28)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 3)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 22) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 14)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 33)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 28)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 4)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 6, ep 23) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 15)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 29)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 8) (15)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 9) (AP)
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 24) (12)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 8) (15)
01:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 9) (AP)
02:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 24)
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 33)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 Cantecul umbrelor chinezesti
(it.-engl.-fra., 2003, drama) (AP)
08:40 Floarea salbatica
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
10:15 Gosford Park
(sua-engl.-it., 2001, drama) (12)
12:35 Trauma
(engl., 2004, thrill.) (12)
14:10 August
(sua, 2008, drama) (12)
15:40 Dragoste fara sfarsit
(sua, 1981, dr. romantic.) (AP)
17:35 Balada indiana
(ind., 2005, dram. Bio.) (AP)
20:05 Afacerea Colierul
(sua, 2001, drama) (12)
22:00 Dansand cu lupii
(sua, 1990, avent.) (AP)
01:00 Dragoste fara sfarsit
(sua, 1981, dr. romantic.) (AP)
03:00 Balada indiana
(ind., 2005, dram. Bio.) (AP)
05:30 August
(sua, 2008, drama) (12)

HBO

06:00 Eu si Marley (12)
(sua, 2008, com.)
07:55 Star Trek IV: Drumul spre casa (12)
(sua, 1986, S.F.)
09:55 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.)
11:25 Tipul cel nou
(sua, 2002, com.) (AP)
12:55 Amelia (12)
(sua-can., 2009, dram. Bio.)
14:50 Afurisitul de telefon (AP)
(sua-ger., 2000, com.)
16:25 Marele Buck Howard (12)
(sua, 2008, com.)
18:00 Vechi tovarasi (12)
(sua, 2009, com. de fam.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Surogate (12)
(sua, 2009, S.F.)
21:30 Stand-Up Cafe(15)
(2008, s. com., sez 2, ep 3)
22:00 Spartacus: Nisip insangerat (18)
(sua, 2010, s, ep 13)
23:00 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 9)
00:05 Avatar (12)
(sua, 2009, S.F.)
02:45 Gluma mortala 2
(sua-can., 2008, thrill. act.) (18)
04:20 Obsesia
(sua, 2002, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Pradatori la atac (f. s. doc.)
09:00 Predator CSI (f. s. doc.)
10:00 La pescuit (f. s. doc.)
11:00 Ucigasii de gorile
12:00 Mare, mai mare, maxim
13:00 Paradisuri terestre
14:00 Predator CSI (f. s. doc.)
15:00 Ingineri (s. doc.)
16:00 Pradatori preistorici: Megalodon
17:00 Regina hiena (f. doc.)
18:00 Penitenciar USA (s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Cesar si cainii (s. doc.)
21:00 Paradisuri terestre
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Penitenciar USA (s. doc.) - Fremont
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Paradisuri terestre
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 98) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 99) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(ep 133) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(ep 134) (AP) (reluare)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 14) (AP)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 15)
19:00 La Bloc (ep 135) (AP)
19:30 La Bloc (ep 136) (AP)
20:00 Zestrea domnitei Ralu
(rom., 1970, actiune) (AP)
22:15 Filmul de 10: Arma disparuta
(chi., 2002, polit.) (15)
00:15 Fata moarta
(sua, 2006, drama) (15) Fata moarta DVD
02:00 Arma disparuta
(chi., 2002, polit.) (15) (reluare)
03:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis