Digi TV Film: Program TV: 18-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:00 Wild at Heart
08:01 The American President
10:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
13:01 Missing
15:00 The portrait of a Lady
17:31 Midnight run
20:00 Snow falling on cedars
22:31 The dilemma
00:30 The portrait of a Lady
03:00 Snow falling on cedars
05:30 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 3)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 13) (AP)
09:00 Star Trek III:
In cautarea lui Spock (sua, 1984, S.F.)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 7) (12)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 12) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 13) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 1) (AP)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 13) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 12)
16:00 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 5)
16:30 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 6)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 3)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 12)
19:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 10)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 14) (AP)
21:00 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 2)
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 21)
23:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 10)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 4) (15)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 14) (AP)
02:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 10) (12)
02:45 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 21)
03:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 4)
04:30 Promo

Cinemax

06:15 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - Joe Dante
07:00 Un pumn de dinamita
(it., 1971, west.) (12)
09:35 Uleiul lui Lorenzo
(sua, 1992, f. rom.) (12)
11:45 Creatorul de vise
(ger., 2007, f. anim.) (AP)
12:00 Procesul de la N�rnberg
(sua, 1961, dr. ist., a-n) (12)
14:55 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.)
16:30 Fara limite
(sua, 1998, dram. Bio.) (12)
18:25 Un pumn de dinamita
(it., 1971, west.) (12)
21:00 Eu si Orson Welles
(engl., 2008, drama) (12)
22:50 Chungking Express
(hongk., 1994, dr. romantic.) (15)
23:55 Chungking Express
(hongk., 1994, dr. romantic.) (15)
00:30 Pretul libertatii
(sua-engl., 1998, drama) (12)
02:25 Higglety Pigglety Pop!
(can., 2010, f. anim. de scurt m.)
02:55 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.) (15)
04:50 Dead Man
(sua-ger., 1995, drama, a-n) (18)

HBO

06:00 Dovada vie (12)
(sua, 2008, dram. Bio.)
07:30 Vacanta la comun (AP)
(ger.-sua, 2000, com. rom.)
09:00 Celalalt Dumas (12)
(fra., 2010, dram. Bio.)
10:45 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 19)
11:10 28 de zile (16)
(sua, 2000, drama)
12:55 Zana Maseluta (12)
(sua-can., 2010, com.)
14:35 Fiica predicatorului (12)
(sua, 2010, drama)
16:25 Trupa (12)
(sua, 2009, com.)
18:15 Dansul dragostei 3 (12)
(sua, 2010, f. muz.)
20:00 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 20)
20:30 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 1)
21:00 Ultimul gentleman (15)
(sua-fra., 2010, com.)
22:50 The Runaways (15)
(sua, 2010, dram. Bio.)
00:35 Stand-Up Cafe (15)
(2008, s. com., sez 2, ep 5)
01:05 Portretul luptatorului (15)
la tinerete(rom., 2010, drama)
03:45 Joc in doi (12)
(sua, 2001, com. rom.)
05:15 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 20)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
07:00 Megauzine (s. doc.) - Ducati
08:00 Predator CSI (f. s. doc.)
09:00 La pescuit (f. s. doc.)
10:00 santier: USS Virginia (f. doc.)
11:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
12:00 Viata dupa gratii: Fara reguli
13:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
14:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
15:00 Prinsi in fapt (f. s. doc.)
16:00 Reparatii de top (s. doc.
17:00 Reparatii de top (s. doc.)
18:00 Ingineri (s. doc.)
19:00 Ingineri (s. doc.)
20:00 Megauzine (s. doc.) - Abrams
21:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.) (AP)
22:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
23:00 11 septembrie. De ce? (s. doc.)
00:00 Tabu (f. s. doc.)
01:00 Megauzine (s. doc.) - Abrams
02:00 Droguri (sua, 2010, s. doc.) (AP)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
04:00 Politia din Alaska
05:00 Tabu (f. s. doc.)

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 99) (AP) (reluare)
09:15 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:45 Descopera Romania (2004)
12:15 Entertainment News
(sez 5, ep 32) (AP)
13:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 22)
13:45 Zestrea domnitei Ralu
(rom., 1970, actiune) (AP)
15:45 La Bloc
(ep 135) (AP) (reluare)
16:15 La Bloc
(ep 136) (AP) (reluare)
17:00 Iancu Jianu Zapciul
(rom., 1980, actiune) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 11)
20:00 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (AP)
22:00 Codul Bibliei
(fra.-ger.-a., 2008, drama) (15)
00:00 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (AP) (reluare)
01:45 Codul Bibliei
(fra.-ger.-a., 2008, drama) (15) (reluare)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
__________________
elvis