Digi TV Film: Program TV: 19-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:31 Henry and June
11:00 The dilemma
13:01 The portrait of a Lady
15:30 Midnight run
18:00 Missing
20:01 Wild at Heart
22:03 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
01:00 The dilemma
03:01 Missing
05:01 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 4)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 14) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 12)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 13)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 8)
11:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 14) (AP)
12:25 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 15) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 2) (AP)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 14) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 13) (AP)
16:00 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 7)
16:30 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 8)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 4)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 13)
19:00 Primul sarut
(sua, 1991,com)
21:00 Prima iubire
(sua, 1994, com.) (12)
22:55 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 11)
23:55 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 5) (15)
00:55 Primul sarut
(sua, 1991, com. rom.) (AP)
02:50 Prima iubire
(sua, 1994, com.)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Mamma mia!
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.) (AP)
08:55 1981
(can., 2009, com.) (12)
10:35 Desertul
(chil., 2008, drama) (15)
12:15 Eu si Orson Welles
(engl., 2008, drama) (12)
14:10 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (AP)
15:50 Asfalt fierbinte
(sua, 1974, drama) (AP)
17:40 Mamma mia!
(sua-engl.-ger., 2008, com. muz.) (AP)
19:30 Sa bati la poarta cerului
(ger.-belg., 1997, act. com.) (12)
21:00 Ajami
(ger.-isr., 2009, dramă) (15)
23:05 Un razboi neprogramat
(engl., 2009, com.) (12)
00:50 Pe urmele lui Jesse
(sua, 1984, f. rom. avent.) (15)
02:50 Ferma mortii
(ger.-elv., 2009, polit.) (15)
04:25 Vremea tiganilor
(engl.-it.-jug., 1989, drama) (12)

HBO

06:00 Preotul Spanley (12)
(nz.-engl., 2008, com.)
07:40 Vanator alb, inima neagra (12)
(sua, 1990, avent.)
09:30 Scandalul majoretelor (12)
(sua, 2008, dram. Bio.)
11:00 Ultimul cantec (12)
(sua, 2010, drama)
12:50 Hellboy (12)
(sua, 2004, actiune)
14:50 Mammuth (12)
(fra., 2010, drama)
16:20 Gentlemen Broncos (12)
(sua, 2009, com.)
17:50 Saga Amurg: Luna Noua (15)
(sua, 2009, dr. romantic.)
20:00 Saga Amurg: Eclipsa (12)
(sua, 2010, fantasy)
22:05 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 9)
23:10 tara mea (15)
(fra., 2009, drama)
00:55 Sex si minciuni (15)
(sua, 2008, dram. Bio.)
02:20 Trilogia cantecului de dragoste
(sua, 1988, com.) (15)
04:20 Ultimul dans(12)
(sua, 1996, drama)

National Geographic

06:00 Ingineri (s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Salvatorul bizonilor (f. doc.)
09:00 Gheparzii (doc.)
10:00 santier: Kingda Ka (f. doc.)
11:00 Politia din Alaska
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Odisee tribala (s. doc.)
15:00 Odisee tribala (s. doc.)
16:00 Megauzine (s. doc.) - Dodge
17:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati
18:00 Megauzine (s. doc.) - Mercedes
19:00 Megauzine (s. doc.) - Jaguar XJ
20:00 Megauzine (s. doc.) - Ducati
21:00 Un urs la Hollywood (f. doc.)
22:00 Rivali in Yellowstone (doc.)
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Un urs la Hollywood (f. doc.)
01:00 Rivali in Yellowstone (doc.)
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
03:00 Megauzine (s. doc.) - Ducati
04:00 Un urs la Hollywood (f. doc.)
05:00 Rivali in Yellowstone (doc.)

ProCinema

08:00 Entertainment News
(sez 5, ep 32) (AP) (reluare)
09:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
10:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 4) (AP)
10:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 11) (AP)
11:45 Pro Motor (2007, emis. sport)
12:45 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
13:00 Lumea PRO CINEMA
13:30 O-la-la (2008, divertisment)
15:00 Iancu Jianu Zapciul
(rom., 1980, actiune) (AP) (reluare)
17:00 Moarte aranjata
(can., 2009, com.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 12)
20:00 Saptamana nebunilor
(rom., 1971, actiune) (AP)
22:00 in slujba Regelui Angliei
(ceh.-slova., 2006, com. rom.)
00:30 Tigrul si zapada
(it., 2005, com.) (15)
02:30 in slujba Regelui Angliei
(ceh.-slova., 2006, com. rom.) (15)
04:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 5)
05:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 6)
__________________
elvis