Digi TV Film: Program TV: 22-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:30 Wild at Heart
08:31 Henry and June
11:00 The dilemma
13:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
16:00 The American President
18:00 Wild at Heart
20:01 The portrait of a Lady
22:30 Snow falling on cedars
01:00 The American President
03:02 Henry and June
05:31 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 2) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 6)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 35)
10:05 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 17)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 31)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 2) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 17)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 36)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 31)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 3) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 18)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 32)
21:00 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 3) (AP)
21:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 3) (AP)
22:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 15) (AP)
23:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 3)
00:00 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 3) (AP)
00:30 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 3) (AP)
01:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 15) (AP)
02:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 3)
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 36)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 Uleiul lui Lorenzo
(sua, 1992, f. rom.) (12)
09:10 Drumul spre casa
(1999, dr. romantic.) (12)
10:40 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - Alan Parker
11:10 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
13:00 Sotia calatorului in timp
(sua, 2009, dr. romantic.) (AP)
14:45 Creatorul de vise
(ger., 2007, f. anim.) (AP)
15:00 1981
(can., 2009, com.) (12)
16:40 Podul din nord
(fra., 1981, com.) (12)
18:45 Uleiul lui Lorenzo
(sua, 1992, f. rom.) (12)
21:00 Trecatoarea
(engl., 1979, drama) (12)
22:40 Down by Law
(sua-RFG, 1986, drama, a-n) (15)
00:25 Cursa mortala
(sua, 2008, actiune) (15)
02:15 Orasul umbrelor
(can., 2010, drama) (15)
03:35 Fericiti impreuna
(hongk., 1997, drama, col., a-n) (15)
05:10 Casa dragostei
(fin., 2009, com.) (12)

HBO

06:00 Din nou la 17 ani (12)
(sua, 2009, com.)
07:40 Te iubesc, Beth Cooper! (12)
(can.-sua, 2009, com.)
09:20 Food, Inc. (12)
(sua, 2008, f. doc.)
10:55 De Craciun nu stam acasa
(sua, 2008, com.) (12)
12:25 Carlitos are sansa vietii (12)
(spa., 2008, avent.)
14:15 Lady Gaga Presents:
The Monster Ball Tour
16:20 Monstrii de astazi (12)
(it., 2009, com.)
18:05 Scandalul majoretelor (12)
(sua, 2008, dram. Bio.)
19:35 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 20)
20:00 Saga Amurg: Eclipsa(12)
(sua, 2010, fantasy)
22:05 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 10)
23:10 Secventa finala (12)
(can., 2005, drama)
01:15 Dezonoare (15)
( aus.-sud afr., 2008, drama)
03:10 Mitul frumusetii albe: Trupul (15)
(engl., 2009, f. doc.)
04:00 Trilogia cantecului de dragoste
(sua, 1988, com.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Big Sur - Coasta Californiei
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Pradatori preistorici: Entelodont
09:00 Megauzine (s. doc.) - Camaro
10:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
11:00 Oceane trase in sticla (doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
13:00 Paradisuri terestre
Big Sur - Coasta Californiei
14:00 Megauzine (s. doc.) - Camaro
15:00 Ingineri (s. doc.)
16:00 Pradatori preistorici (f. doc.)
Hyaenodon
17:00 Regina salbatica
18:00 Penitenciar (sua, s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Paradisuri terestre
Kamchatka - Siberia interzisa
21:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
21:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
22:00 Mistere: Fantome dupa gratii (doc.)
23:00 Penitenciar (sua, s. doc.)
00:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
00:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
01:00 Mistere: Fantome dupa gratii
02:00 Paradisuri terestre
03:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
03:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
04:00 Mistere: Fantome dupa gratii
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 101) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 102) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s, ep 139) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s, ep 140) (AP) (reluare)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 18) (AP)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 19) (AP)
19:00 La Bloc (2003, s, ep 141) (AP)
19:30 La Bloc (2003, s, ep 142) (AP)
21:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 20) (AP)
21:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 21) (AP)
22:00 Filmul de 10: Americani in Europa
(sua, 1985, com.) (15)
00:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 11)
01:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 12)
02:00 Ritmul strazii
(sua, 2004, dr. muz.) (12)
03:30 Americani in Europa
(sua, 1985, com.) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)

__________________
elvis