Digi TV Film: Program TV: 24-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:30 The American President
09:31 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
12:30 Snow falling on cedars
15:01 Midnight run
17:30 Henry and June
20:00 Wild at Heart
22:02 The dilemma
00:01 Missing
02:02 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
05:01 The American President

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 4) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 8)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 37)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 19)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 33)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 8)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 4) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 19)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 1)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 33)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 1, ep 9)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 5) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 20)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 34)
21:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 9) (15)
22:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 10) (AP)
23:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 5)
00:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 9)
01:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 10) (AP)
02:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 5) (12)
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 1)
03:45 Promo

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - Paul Schrader
07:00 Cautand-o pe Susan
(sua, 1985, com. rom.) (15)
08:45 Desertul
(chil., 2008, drama) (15)
10:25 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - Michel Gondry
10:55 Eu si Orson Welles
(engl., 2008, drama) (12)
12:45 Masina timpului
(sua, 1979, avent.) (12)
14:35 Oameni si soareci
(sua, 1992, drama) (15)
16:25 Un pumn de dinamita
(it., 1971, west.) (12)
19:00 Max Manus
(nor.-dan.-ger., 2008, dr. razb.) (15)
21:00 Fata de miner
(sua, 1980, drama) (15)
23:05 Iubire amara
(sue., 2007, drama) (12)
00:35 Prietenii periculoase
(sua, 1994, drama) (15)
02:30 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
02:55 Promisiuni incalcate
(slova.-ceh.-sua, 2009, drama) (12)
05:10 Semintele urii
(engl., 1975, thrill.) (15)

HBO

06:00 Amelia (12)
(sua-can., 2009, dram. Bio.)
07:50 Hellboy(12)
(sua, 2004, actiune)
09:50 Temple Grandin (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
11:40 Saga Amurg: Luna Noua (15)
(sua, 2009, dr. romantic.)
13:50 Prietenie! (12)
(ger.-sua, 2010, com.)
15:40 Spanglish (12)
(sua, 2004, com. rom.)
17:50 Manolete (12)
(spa.-engl., 2007, dr. romantic.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s. politist, ep 1)
20:45 Familia Borgia
(can.-irl.-ung., 2011, s. politist, ep 2)
21:50 Terminator - Salvarea
(sua-ger.-engl., 2009, f. SF de act.)
23:45 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 10)
00:50 Valhalla Rising
(dan.-engl., 2009, actiune)
02:20 Panglica alba (15)
(ger.-a.-fra., 2009, drama, a-n)
04:40 Pentru Neda (15)
(sua, 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Denali - tinutul extremelor
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Pradatori preistorici (f. doc.)
09:00 Jurassic CSI (f. s. doc.) - T-rex
10:00 Gorila (doc.)
11:00 Ingineri (s. doc.)
12:00 Paradisuri terestre
Denali - tinutul extremelor
13:00 Jurassic CSI (f. s. doc.) - T-rex
14:00 Ingineri (s. doc.) - Podul Millau
15:00 Pradatori preistorici (f. doc.)
16:00 Cobra regala (f. doc.)
17:00 Penitenciar (sua, s. doc.)
18:00 Cesar si cainii (s. doc.)
19:00 Paradisuri terestre
Canyonlands - Vestul salbatic
20:00 Cesar si cainii (s. doc.)
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Penitenciar (sua, s. doc.)
23:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Paradisuri terestre
Canyonlands - Vestul salbatic
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 103) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 104) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s, ep 143) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s, ep 144) (AP) (reluare)
18:00 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 22) (AP)
18:30 Teoria Big Bang
(sua, 2007, s. com., sez 2, ep 23) (AP)
19:00 La Bloc (2003, s, ep 145) (AP)
19:30 La Bloc (2003, s, ep 146) (AP)
20:00 Dacii
(rom.-fra., 1966, dr. ist.) (AP)
22:15 Moonwalker
(sua, 1988, f. muz.) (15) Michael Jackson
00:15 Fata moarta
(sua, 2006, drama) (15)
02:00 Saptamana nebunilor
(rom., 1971, actiune) (AP)
03:30 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 2)
04:15 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 3) (15)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis