Digi TV Film: Program TV: 25-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:00 Wild at Heart
09:02 Snow falling on cedars
11:30 The dilemma
13:30 Missing
15:31 Henry and June
18:01 The American President
20:00 The portrait of a Lady
22:30 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
01:31 The dilemma
03:30 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 5)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 15) (AP)
09:00 Star Trek IV: Drumul spre casa
(sua, 1986, S.F.) (12)
11:15 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 9) (12)
12:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 16) (AP)
12:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 17) (AP)
13:10 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 3) (AP)
14:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 15) (AP)
15:10 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 14)
16:10 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 9)
16:40 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 10)
17:10 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 5)
18:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 14)
19:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 11) (AP)
20:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 15) (AP)
21:10 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 3) (15)
22:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 22)
23:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 12)
00:10 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 6) (15)
01:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 15) (AP)
02:10 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 1, ep 11) (12)
02:55 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 22)
03:40 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 6)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Hellboy 2: Armata de Aur
(sua, 2008, actiune) (12
09:00 Inmormantarea sefului
(sua-chi.-hongk., 2001, com.) (AP)
10:40 Fata de miner
(sua, 1980, drama) (15)
12:45 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - Atom Egoyan
13:15 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
15:20 Slab de inima
(engl., 2008, com.) (12)
16:50 Hellboy 2: Armata de Aur
(sua, 2008, actiune) (12)
18:45 Promisiuni incalcate
(slova.-ceh.-sua, 2009, drama) (12)
21:00 Inselat de Sarah Marshall
(sua, 2008, com. rom.) (12)
22:50 Noapte pe Pamant
(fra.-engl.-ger., 1991, com.) (15)
01:00 Aplauze
(dan., 2009, drama) (15)
02:25 Soldati blestemati
(sua, 1978, polit.) (12)
04:30 Malacara si misterul bastonului din
stejar (spa., 2008, f. anim. de scurt m.) (AP)
05:00 Inselat de Sarah Marshall
(sua, 2008, com. rom.) (12)

HBO

06:00 Titanii (15)
(sua, 2000, drama)
07:50 Mirajul dansului 2 (12)
(sua-can., 2008, f. de dans)
09:25 O poveste de Craciun (AP)
(sua, 2009, f. anim.)
11:00 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 20)
11:25 Hachiko: Povestea unui caine
(sua-engl., 2009, f. de fam.)
13:00 Da! (AP)
(ger., 2008, com. rom.)
14:35 Fantomele fostelor iubite (12)
(sua, 2009, com.) (12)
16:15 Adam (12)
(sua, 2009, dr. romantic.)
17:55 Saga Amurg: Eclipsa (12)
(sua, 2010, fantasy)
20:00 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 21)
20:30 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 2)
21:00 Razboinicii (12)
(2007, s. doc.)
22:55 Ostatici in Pelham 123 (15)
(sua-engl., 2009, polit.)
00:40 Stand-Up Cafe (15)
(2008, s. com., sez 2, ep 6)
01:10 Trupul lui Jennifer (15)
(sua, 2009, horror)
02:50 The Onion (15)
(sua, 2008, com.) (AP)
04:20 Lake Placid 3 (15)
(sua, 2010, actiune-horror)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
07:00 Megauzine (s. doc.) - Camaro
08:00 Jurassic CSI (f. s. doc.) - T-rex
09:00 La pescuit (f. s. doc.)
10:00 santier: Autobahn (f. doc.)
10:30 santier: Gara din Berlin
11:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
12:00 Viata dupa gratii: Ohio
13:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
14:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
15:00 Prinsi in fapt (f. s. doc.)
16:00 Reparatii de top (s. doc.)
17:00 Reparatii de top (s. doc.)
18:00 Ingineri (s. doc.) - Podul
19:00 Ingineri (s. doc.) - Naveta spatiala
20:00 Megauzine (s. doc.) - John Deere
21:00 Iarba (f. doc.)
22:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
23:00 11 septembrie. De ce? (s. doc.)
00:00 Tabu (f. s. doc.)
01:00 Megauzine (s. doc.) - John Deere
02:00 Iarba (f. doc.)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
04:00 Politia din Alaska
Cer ostil
05:00 Tabu (f. s. doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 104) (AP) (reluare)
09:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:15 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:30 Descopera Romania (2004)
12:00 Entertainment News
(sez 5, ep 33) (AP)
13:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 23)
13:30 Dacii
(rom.-fra., 1966, dr. ist.) (AP)
15:45 La Bloc
(2003, s, ep 145) (AP) (reluare)
16:15 La Bloc
(2003, s, ep 146) (AP) (reluare)
17:00 Iancu Jianu Haiducul
(rom., 1981, avent.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 13)
20:00 Daltry Calhoun
: Tata fara voie (sua, 2005, com.) (15)
22:00 Codul Bibliei
(fra.-ger.-a., 2008, drama) (15)
00:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 4)
01:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 5)
02:00 Daltry Calhoun: Tata fara voie
(sua, 2005, com.) (AP) (reluare)
03:30 Codul Bibliei
(fra.-ger.-a., 2008, drama) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

__________________
elvis