Digi TV Film: Program TV: 26-06-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:02 Snow falling on cedars
08:30 Midnight run
11:00 Missing
13:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
16:02 The American President
18:01 Wild at Heart
20:03 Henry and June
22:30 The dilemma
00:30 The portrait of a Lady
03:01 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 6)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 16) (AP)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 14)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 15)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 10)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 18) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 19) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 4)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 16) (AP)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 15) (AP)
16:00 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 1)
16:30 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 2)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 6)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 15)
19:00 Mama mea vitrega e extraterestra
(sua, 1988, com.) (12)
21:05 Al naibii tratament!
(sua, 2003, com.) (12)
23:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 13)
00:05 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 7) (15)
01:05 Mama mea vitrega e extraterestra
(sua, 1988, com.) (12)
03:05 Al naibii tratament!
(sua, 2003, com.) (12)
05:05 Promo

Cinemax

07:00 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
08:30 Noemie - Secretul
(can., 2009, f. de fam.) (AP)
10:15 Viata mea de caine
(sue., 1985, drama) (12)
11:55 Pe Everest: Tragedia din 1996
(sua-nep-can., 2007, f. doc.) (AP)
13:40 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
14:00 THX 1138
(sua, 1971, S.F.) (15)
15:25 Uleiul lui Lorenzo
(sua, 1992, f. rom.) (12)
17:35 Desigur.... poate ca....
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.) (12)
19:25 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
21:00 Amintirea dragostei
(chi.-fra.-ung., 2009, drama) (15)
22:30 Bunul, raul si uratul
(it.-spa.-RFG, 1966, west.) (12)
01:25 Al saptelea continent
(a., 1989, drama) (18)
03:10 Monty Python: intelesul vietii
(engl., 1983, com.) (15)

HBO

06:00 Jumatate de vacanta (12)
(fra., 2009, drama)
07:40 Un politist cu explozie (AP)
intarziata 33 1/3 (sua, 1994, act. com.)
09:05 Natalee Holloway (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
10:30 Flirt la 40 de ani (12)
(sua, 2008, com.)
12:00 Curierul (12)
(fra.-sua, 2002, actiune)
13:35 Reteta noastra secreta (AP)
Kapitalism - (rom.-fra., 2010, f. doc.) (AP)
14:55 Percy Jackson si Olimpienii:
Hotul fulgerului (can.-sua, 2010, f.)
16:50 Alvin si veveritele 2
(sua, 2009, f. de fam.)
18:20 Anul Unu (15)
(sua, 2009, avent.)
20:00 Sherlock Holmes (12)
(engl.- aus.-sua, 2009, actiune)
22:10 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 10)
23:15 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s. politist, ep 1,2)
01:00 Gran Torino (15)
(sua, 2008, drama)
02:55 La un pas de moarte (18)
(sua, 2009, polit.)
04:25 Numele jocului: Fotbal
(engl.-sua, 2009, dram. Bio.) (15)

National Geographic

06:00 Ingineri (s. doc.) - Podul
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Prinsi in fapt (f. doc.)
09:00 Prinsi in fapt II (f. doc.)
10:00 santier: Beijing verde
10:30 santier: Elicopter extrem (f. doc.)
11:00 Politia din Alaska
Cer ostil
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Odisee tribala (s. doc.)
15:00 Voiajul uitat al lui Darwin
16:00 Megauzine (s. doc.) - Eurofighter
17:00 Megauzine (s. doc.) - Suedeza
18:00 Megauzine (s. doc.) - Bentley
19:00 Megauzine (s. doc.) - Jack Daniels
20:00 Megauzine (s. doc.) - Camaro
21:00 Secretele Zonei 51 (f. doc.)
22:00 Lumi extraterestre
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Secretele Zonei 51 (f. doc.)
01:00 Lumi extraterestre
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
03:00 Megauzine (s. doc.) - Lamborghini
04:00 Secretele Zonei 51 (f. doc.)
05:00 Lumi extraterestre

ProCinema

07:45 Descopera Romania
(2004) (reluare)
08:15 Entertainment News
(sez 5, ep 33) (AP) (reluare)
09:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
10:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 5) (AP)
10:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 13)
11:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
13:00 Lumea PRO CINEMA
13:30 O-la-la (2008, divertisment)
15:00 Iancu Jianu Haiducul
(rom., 1981, avent.) (AP) (reluare)
17:00 testoasele Ninja
(sua, 2007, f. anim.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 14)
20:00 Accident (rom., 1976) (AP)
22:00 Incoruptibilii
(sua, 1987, polit.) (15)
00:30 Taci si canta!
(sua, 2006, f. doc.) (15)
02:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 6)
03:00 Se cauta un Rocky
(sua, 2005, s. reality show, sez 4, ep 7)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis