Digi TV Film: Program TV: 01-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 Wild at Heart
08:01 The dilemma
10:01 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
13:00 The portrait of a Lady
15:32 Henry and June
18:01 Snow falling on cedars
20:03 Midnight run
22:31 The dilemma
00:31 The American President
02:30 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
05:31 Missing

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 9)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 3)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 5)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 4)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 38)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 3)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 9)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 4)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 6)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 38)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 4)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 10)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 5)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 39)
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 11)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 1)
23:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 10)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 11)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 1)
02:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, sez 6, ep 10
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 6)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
08:40 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
10:05 O saptamana
(can., 2008, drama) (12)
11:40 Viziunea - Viata lui Hildegard
von Bingen (ger.-fra., 2009, drama)
13:30 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
14:50 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
16:25 Val de caldura
(can., 2009, drama) (12)
18:05 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
19:35 Un pic de suflet
( aus., 1998, com.) (12)
21:00 Mama si fiica
(sua, 1998, drama) (12)
23:05 Ingeri cazuti
(hongk., 1995, drama, col., a-n) (15)
00:45 De veghe in lanul de porumb
(sua, 1984, horror)
02:15 Casa dragostei
(fin., 2009, com.) (12)
04:00 Ninja asasin
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n) (15)
05:40 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)

HBO

06:00 Liga dreptatii:
Criza pe cele doua Pamanturi (f. anim.)
07:15 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.) (12)
08:50 scoala de rock
(sua-ger., 2003, com.) (AP)
10:35 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
12:05 Dulce-amarui
(thai.-sua, 2009, com. rom.) (12)
13:55 X-Men de la origini: (15)
Wolverine (sua, 2009, actiune)
15:40 Puterea imaginatiei
(sua, 2009, com.)
17:25 Concertul
(fra.-it.-rom., 2009, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 3)
20:55 Aurora (AP)
(rom.-elv.-fra., 2010, drama)
23:55 Notorious (15)
(sua, 2009, dram. Bio.)
01:55 O escapada super 2
(sua, 2009, com.) (15)
03:30 Acuzatia (AP)
(can., 2008, drama)
04:55 Povestea lui Pierre Woodman (18)
(ung., 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Manu - Padurea ascunsa
07:00 Cesar si cainii (s. doc.) - Gavin
08:00 Razboinicul pescar
Bibanul de Nil
09:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
10:00 La pescuit (f. s. doc.)
Periculos din fabricatie
11:00 Cand crocodilii mancau dinozauri
12:00 Ingineri (s. doc.) - Podul Millau
13:00 Paradisuri terestre
Manu - Padurea ascunsa
14:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Pas de dinozaur
15:00 Reparatii de top (s. doc.)
Interventii la adancime
16:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010, s. reality show)
17:00 Secretele balenelor cu cocoasa
(f. doc.)
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) (12) - Loialitate fatala
19:00 Cesar si cainii
Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey
20:00 Paradisuri terestre
Namib - tarmul fierbinte
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby
23:00 Penitenciar (sua, s. doc.)
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby
02:00 Paradisuri terestre
Namib - tarmul fierbinte
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maxwell, Brooklyn si Tipper
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cricket, Hemingway si Rigby
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Kiko, Tootsie, Ginger si Binkey

ProCinema

08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 108) (AP) (reluare)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 109) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 154) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 155) (AP) (reluare)
18:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., ep 7) (15)
18:30 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., ep 8) (15)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 156) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 157) (AP)
20:00 Mihai Viteazul
(rom.-fra.-it., 1970, f. ist.) (AP)
22:15 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (12)
00:15 Rochia
(braz., 2003, drama) (15)
02:30 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (12) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis