Digi TV Film: Program TV: 02-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:00 Henry and June
10:31 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
13:31 The portrait of a Lady
16:00 The dilemma
18:01 Wild at Heart
20:01 The American President
22:01 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
01:00 Midnight run
03:30 Missing
05:30 The dilemma

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 7)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 17)
09:00 Star Trek V: Ultima frontiera
(sua, 1989, actiune)
11:05 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 11)
12:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 20) (AP)
12:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 21)
13:10 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 5)
14:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 17)
15:10 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 16)
16:10 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 3)
16:40 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 4)
17:10 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 7)
18:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 16)
19:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 12)
21:10 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 10)
22:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 14)
23:10 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 4)
23:40 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 4)
00:10 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 9)
01:10 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, sez 1, ep 1)
01:50 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, sez 1, ep 2)
02:25 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 16)
03:10 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 4)
03:35 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 4)
04:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 9)
04:50 Promo

Cinemax

07:00 Mama copilului meu
(sua, 2008, com.) (12)
08:35 Prietenia
(can., 2008, drama) (12)
10:15 Mama si fiica
(sua, 1998, drama) (12)
12:20 Higglety Pigglety Pop!
(can., 2010, f. anim. de scurt m.)
12:45 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
14:35 Fiul vanatorului cu acvile
(ger.-sue.-dan., 2009, drama) (AP)
16:00 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
17:35 Amurg
(sua, 1988, act. com.) (12)
19:20 Mama copilului meu
(sua, 2008, com.) (12)
21:10 Informatorul!
(sua, 2009, com.) (12)
23:00 Legiunea
(sua, 2010, horror) (18)
00:40 Lupta decisiva
(engl., 1990, drama) (15)
02:35 Orasul umbrelor
(can., 2010, drama) (15)
03:55 Metropia
(sue.-dan.-nor., 2009, f. anim.) (AP)
05:20 Legiunea
(sua, 2010, horror) (18)

HBO

06:00 Cele doua fete ale dragostei (12)
(sua, 1996, com. rom.)
08:05 Julie si Julia (12)
(sua, 2009, drama)
10:05 Batman: Sub masca rosie
(sua, 2010, f. anim.)
11:20 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 21)
11:40 Familia Addams (12)
(sua, 1991, com.)
13:20 Cardiofitness (12)
(it., 2007, com.)
14:45 America (12)
(sua, 2009, drama)
16:15 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
17:50 Sherlock Holmes (12)
(engl.- aus.-sua, 2009, actiune)
20:00 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 22)
20:30 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 3)
21:00 Viata pentru sora mea (12)
(sua, 2009, drama)
22:50 Kick-Ass (15)
(sua-engl., 2010, act. com.)
00:45 Marea mahmureala (15)
(sua, 2009, com.)
02:25 Riscuri (15)
(sua, 2009, com.)
04:05 Dezonoare (15)
( aus.-sud afr., 2008, drama)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Namib - tarmul fierbinte
07:00 Megauzine (s. doc.) - Chevy Volt
08:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Pas de dinozaur
09:00 La pescuit (f. s. doc.)
Periculos din fabricatie
10:00 santier: Cel mai mare baraj
10:30 santier: Sears Tower (f. doc.)
11:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Cautatorii de diamante
12:00 Viata dupa gratii
Din nou pe strada
13:00 Megastructuri
Calea ferata Qinghai-Tibet
14:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
15:00 Prinsi in fapt (f. s. doc.)
16:00 Reparatii de top (s. doc.)
Turnul solar
17:00 Reparatii de top (s. doc.)
18:00 Ingineri (s. doc.)
Nava-cisterna
19:00 Ingineri (s. doc.) - Formula 1
20:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
20:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
21:00 e: Sequoia (f. s. doc.)
21:30 Fotografii memorabile
(f. s. doc.) - Polenizatorii
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare in Filipine
23:00 Viata dupa gratii: Din nou pe strada
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Gras si frumos
01:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Guadalajara
01:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
Cazul Zeebrugge
02:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
02:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
Teroare in Filipine
04:00 Viata dupa gratii: Din nou pe strada
05:00 Tabu (f. s. doc.) - Gras si frumos

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 109) (AP) (reluare)
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:15 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
11:30 Descopera Romania (2004)
12:00 Entertainment News
(sez 5, ep 34) (AP)
13:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 24)
13:30 Mihai Viteazul
(rom.-fra.-it., 1970, f. ist.) (AP) (reluare)
15:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 156) (AP) (reluare)
16:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 157) (AP) (reluare)
17:00 Vecinii: Reuniunea
(sua, 1997, s. drama) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 15) (AP)
20:00 O minte sclipitoare
(sua, 2001, drama) (12)
22:45 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (12)
00:45 O minte sclipitoare
(sua, 2001, drama) (12) (reluare)
03:00 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (12) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis