Digi TV Film: Program TV: 03-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

07:30 Snow falling on cedars
10:01 The dilemma
12:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
15:30 The American President
17:32 The portrait of a Lady
20:01 Wild at Heart
22:01 Henry and June
00:30 Missing
02:30 The dilemma
05:01 Midnight run

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 8)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 18)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 16)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 17)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 12)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 6, ep 22)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 1)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 6)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 18)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 17)
16:00 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 5)
16:30 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 6)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 8)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 17)
19:00 Gradinita lui taticu
(sua, 2003, com.)
20:45 Intalnire de gradul trei
(sua-engl., 1977, avent.)
23:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 15)
00:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 8)
01:30 Gradinita lui taticu
(sua, 2003, com.)
03:10 Intalnire de gradul trei
(sua-engl., 1977, avent.)
05:55 Promo

Cinemax

07:00 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
08:40 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (15)
10:40 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
11:10 Informatorul!
(sua, 2009, com.) (12)
12:55 In seara premierei
(sua, 1977, drama) (12)
15:15 Drumurile vietii
(sua, 2003, drama) (12)
17:10 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.) (12)
19:20 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
21:00 Whisky cu votca
(ger., 2009, com.) (12)
22:45 Reglare de conturi
(sua, 1976, west.) (15)
00:55 Focul ucigas
(sua, 1991, thrill. act.) (12)
03:15 Jocuri stranii
(a., 1997, drama) (12)
05:05 Iubeste-ma la greu!
(ger.-sua, 2001, drama) (15)

HBO

06:00 Delgo
(sua, 2008, f. anim.)
07:30 Celine: in ochii lumii
(can., 2010, f. doc.)
09:35 Viata pentru sora mea (12)
(sua, 2009, drama)
11:25 Valorile familiei Addams
(sua, 1993, com.) (AP)
13:00 Fantomele fostelor iubite (12)
(sua, 2009, com.)
14:40 Brigada pestrita (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
16:15 Inima de cerneala (AP)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
18:05 Printul Persiei:
Nisipurile Timpului (sua, 2009, s. avent.)
20:00 Povestea unui campion (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
22:10 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 3)
23:05 Mistere �n Pittsburgh (15)
(sua, 2008, avent.)
00:40 Ultimul gentleman (15)
(sua-fra., 2010, com.)
02:30 Traieste-ti viata (15)
(sua, 1998, f. rom.)
04:10 Cazul 39 (15)
(sua-can., 2008, thrill.)

National Geographic
06:00 Ingineri (s. doc.) - Formula 1
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Maxwell, Brooklyn si Tipper
08:00 Crocodili mari (f. doc.)
09:00 Dovezile ursilor (doc.)
10:00 santier: USS Ronald Reagan (f. doc.)
10:30 santier: Penitenciarul North Branch
11:00 Granita (s. doc.) - Linia de aparare
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Casey si Brutus (f. s. doc.)
14:00 Un urs la Hollywood (f. doc.)
15:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
16:00 Megauzine (s. doc.) - Coca Cola
17:00 Megauzine (s. doc.) - Ducati
18:00 Megauzine (s. doc.) - Camaro
19:00 Megauzine (s. doc.) - Chevy Volt
20:00 Megauzine (s. doc.) - Ferrari
21:00 X Prize: Masini din viitor
22:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Pamantul fara Luna
00:00 X Prize: Masini din viitor
01:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Pamantul fara Luna
03:00 Megauzine (s. doc.) - Ferrari
04:00 X Prize: Masini din viitor
05:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati

ProCinema

08:15 Entertainment News
(sez 5, ep 34) (AP) (reluare)
09:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
10:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 6) (AP)
10:45 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 15) (AP)
11:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
13:00 Lumea PRO CINEMA
13:30 O-la-la (2008, divertisment)
15:00 Vecinii: Reuniunea
(sua, 1997, s. drama) (AP) (reluare)
17:00 Singurul supravietuitor
(can., 2000, thrill.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 16) (AP)
20:00 Mihai Viteazul
(rom.-fra.-it., 1970, f. ist.) (AP)
22:15 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (12)
00:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 16) (AP)
01:15 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (12) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis