Digi TV Film: Program TV: 04-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:01 It is Kind of a Funny Story
10:00 The portrait of a Lady
12:30 Wild at Heart
14:30 Snow falling on cedars
17:01 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
20:01 It is Kind of a Funny Story
22:00 The dilemma
00:01 Missing
02:00 Midnight run
04:01 The dilemma

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 10)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 4)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 6)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 5)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 39)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 4)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 10) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 5)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 7)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 39)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 5)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 11)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 6)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 40)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 16)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 17)
23:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 1)
00:00 Detectivii din Queensland
( aus., 2008, s. politist, sez 1, ep 13)
01:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 2, ep 1) (12)
02:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 1) (15)
02:50 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 7)
03:50 Promo

Cinemax

07:00 Drumurile vietii
(sua, 2003, drama) (12)
08:55 California poker
(sua, 1974, com.) (15)
10:40 Baietii din viata mea
(sua, 2001, com.) (12)
12:50 Whisky cu votca
(ger., 2009, com.) (12)
14:35 Pasarea nu poate sa zboare
(hol.-sud afr.-irl., 2007, drama) (12)
15:55 Oglinda
(iran., 1997, drama) (12)
17:30 California poker
(sua, 1974, com.) (15)
19:20 Omul de nisip
(spa., 2007, drama) (15)
21:00 Fereastra din spate
(sua, 1954, thrill.) (AP)
22:55 Amintirea dragostei
(chi.-fra.-ung., 2009, drama) (15)
23:59 Amintirea dragostei
(chi.-fra.-ung., 2009, drama) (15)
00:25 Treme - Baietii de pe front
(sua, 2010, s, episodul 2) (12)
01:30 Slujba
(sua, 2009, drama) (15)
03:10 Inselat de Sarah Marshall
(sua, 2008, com. rom.)
05:00 Mangaieri straine
(sua-it.-engl., 1990, drama) (15)

HBO

06:00 Brigada pestrita (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
07:30 Inima de cerneala (AP)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
09:15 Printul Persiei:
Nisipurile Timpului (sua, 2009,)
11:10 Hercule
(sua, 1997, f. anim.)
12:45 Povestea unui campion (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
14:55 Steaua Laurei si misteriosul
dragon Nian (ger., 2009, f. anim.)
17:45 Povestea jucariilor 3
(sua, 2010, f. anim.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Tona si Paquita (12)
(panam, 2009, com.)
21:35 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 3)
22:05 Dragoste mare
(sua, 2006, s. drama, sez 5, ep 3) (15)
23:05 Dragoste mare (15)
(sua, 2006, s. drama, sez 5, ep 4)
00:05 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, actiune-horror)
01:30 Surorile (15)
(fra., 2009, drama)
03:15 Sindromul Edwards (12)
(ceh., 2010, f. doc.)
04:30 Tona si Paquita (12)
(panam, 2009, com.)

National Geographic

06:00 Megauzine (s. doc.) - Chevy Volt
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
09:00 Masini X Prize
Accelerand spre viitor
10:00 Megauzine (s. doc.) - Maserati
11:00 Secretele balenelor cu cocoasa
12:00 Ingineri (s. doc.)
13:00 Paradisuri terestre
14:00 X Prize: Masini din viitor
15:00 Reparatii de top (s. doc.)
16:00 Razboinicul pescar
Pestele aligator
17:00 Japonia salbatica (doc.)
18:00 Penitenciar (sua, s. doc.) (12)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Paradisuri terestre
Patagonia - Viata la capatul Pamantului
21:00 Viata dupa gratii: Raii railor
22:00 Granita (s. doc.) - Moarte pe Rio
23:00 Penitenciar (sua, s. doc.) - Wyoming
00:00 Viata dupa gratii: Raii railor
01:00 Granita (s. doc.) - Moarte pe Rio
02:00 Paradisuri terestre
Patagonia - Viata la capatul Pamantului
03:00 Viata dupa gratii: Raii railor
04:00 Granita (s. doc.) - Moarte pe Rio
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

08:15 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 1)
08:30 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 2)
08:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 110) (AP)
10:00 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
16:00 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
17:00 Singurul supravietuitor
(can., 2000, thrill.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 158) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 159) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 7)
21:00 Comedia in esenta tare
: United States of Tara
21:30 Comedia in esenta tare
: United States of Tara
22:00 Filmul de 10: Escorta
(sua, 2004, thrill. er.) (15)
00:00 Dexter
(sua, 2006, s, sez 2, ep 1) (15)
01:00 Agentia
(sua, 2007, mini-s.) (12)
02:30 Escorta
(sua, 2004, thrill. er.) (15) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis