Results 1 to 2 of 2

Thread: Kanalet televizive te kabllorit.

 1. #1

  Kanalet televizive te kabllorit.

  Pershendetje te gjitheve.Ne Shqiperi po behet shume ne mode kabllori.Kush ka informacion per kete lini nje mesazh qe te mundem te lexoj per gjerat teknike se si realizohet dhe si mirembahet nje rrjet i tille.Shpresoj qe ndonjeri nga ju te dije dicka mbi kete rrjet te ri televiziv.
  Faleminderit.

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Kanalet televizive te kabllorit.

  Quote Originally Posted by albaclub View Post
  Pershendetje te gjitheve.Ne Shqiperi po behet shume ne mode kabllori.Kush ka informacion per kete lini nje mesazh qe te mundem te lexoj per gjerat teknike se si realizohet dhe si mirembahet nje rrjet i tille.Shpresoj qe ndonjeri nga ju te dije dicka mbi kete rrjet te ri televiziv.
  Faleminderit.
  E para punes kalo nga tema e prezantimeve dhe futi nje te pershendetur aty. Nese se di nga bie e ke ketu
  E dyta ketu behet fjale per boten satelitore dhe vetem per to mund te diskutohet dhe per rrjedhoje tema mbyllet.

Similar Threads

 1. New Kanalet FEEDS
  By warezshkoder in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 29-09-2010, 16:43:59
 2. A punojne kanalet franceze.
  By econom in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 01-09-2010, 20:23:45
 3. kanalet ukrahina ?
  By interisti_12 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 16-10-2009, 09:34:22
 4. paketa me e mire televizive per momentin
  By flor1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 16
  Last Post: 11-03-2009, 02:52:54
 5. kanalet alb ne canada
  By bleni in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 24-09-2008, 23:56:09

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •