Digi TV Film: Program TV: 07-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:00 Les Mis�rables in Concert: The 25th Anniversary
11:01 Snow falling on cedars
13:30 The dilemma
15:30 Wild at Heart
17:32 Missing
20:00 It is Kind of a Funny Story
22:01 Les Mis�rables in Concert: The 25th Anniversary
01:01 Midnight run
03:02 The American President
05:01 Henry and June

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 13)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996,avent. SF, sez 2, ep 7)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 9)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 8)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 42)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996,avent. SF, sez 2, ep 7)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 13) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 8)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 10)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 42)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 8)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 14) (AP)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 9)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 43)
21:00 NCIS: Ancheta militara (
sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 2) (AP)
21:55 Zoom 6
22:10 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 11)
23:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 1)
00:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 2)
01:10 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 2, ep 2) (12)
02:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 1)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Comoara lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
08:50 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
10:40 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
12:10 Prietenia
(can., 2008, drama) (12)
13:50 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
15:10 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
15:30 1981
(can., 2009, com.) (12)
17:10 Fata de miner
(sua, 1980, drama) (15)
19:10 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
21:00 Treme
Locul potrivit, momentul nepotrivit
22:00 Ajami
(ger.-isr., 2009, drama) (15)
00:05 Wanted
(sua, 2008, actiune) (12)
01:55 Frumoasa Kate
( aus., 2009, drama) (15)
03:35 Blestemul serpilor
(sua, 2008, actiune-horror) (15)
05:05 Obsesii din trecut
(sua, 2008, drama) (15)

HBO

06:00 Harry Potter si Printul Semipur(12)
(engl.-sua, 2008, avent.)
08:30 Jimmy si Hope (12)
(sua, 2010, s. com., ep 22)
08:50 Povestea unui campion (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
10:55 Capsuni in aprilie (12)
(2008, scurt m.)
11:15 La posta 1,2 (12)
(engl., 2010, com.)
14:30 Tineri insuratei (12)
(sua-ger., 2003, com. rom.)
18:20 Jumatate de vacanta (12)
(fra., 2009, drama)
20:00 Departe de casa (15)
(sua, 2009, f. doc.)
21:30 Din Paris, cu dragoste (15)
(fra., 2010, actiune)
23:05 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 3)
00:00 Dupa 28 de zile (18)
(engl.-fra., 2002, horror)
01:55 10 (12)
02:15 Dezonoare (15)
( aus.-sud afr., 2008, drama)
04:10 Razboinicii(15)
(chi.-hongk., 2007, dr. razb.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Georgia de Sud
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
09:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
09:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
10:00 Secrete vechi: Faraonul de argint
11:00 Secretul Norvegiei (doc.)
12:00 Ingineri (s. doc.) - Podul
13:00 Paradisuri terestre
Georgia de Sud
14:00 Enigme celebre (f. s. doc.)
14:30 Enigme celebre (f. s. doc.)
15:00 Reparatii de top (s. doc.)
16:00 Eu, Pradator (f. s. doc.)
17:00 Lupta pentru teritoriu (doc.)
18:00 Penitenciar (sua, s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Paradisuri terestre
- Thailanda - Bijuteria Orientului
21:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
22:00 La pescuit (f. s. doc.) - Invazia
23:00 Penitenciar (sua, s. doc.)
00:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Culori de dinozaur
01:00 La pescuit (f. s. doc.) - Invazia
02:00 Paradisuri terestre
Thailanda - Bijuteria Orientului
03:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Culori de dinozaur
04:00 La pescuit (f. s. doc.) - Invazia
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 112) (AP) (reluare)
09:00 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 7)
09:30 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 8)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 113) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 162) (AP)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 163) (AP)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 9) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 10) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 164) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 165) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 10)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 11)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 12)
22:00 Filmul de 10: Orasul nebun
(sua, 1997, drama) (15)
00:30 Dexter
(sua, 2006, s, sez 2, ep 4) (15)
01:30 Orasul nebun
(sua, 1997, drama) (15) (reluare)
03:15 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 10)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis