Digi TV Film: Program TV: 08-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:01 Henry and June
10:31 Midnight run
12:32 Les Mis�rables in Concert: The 25th Anniversary
15:30 Snow falling on cedars
18:00 The American President
20:01 The portrait of a Lady
22:30 It is Kind of a Funny Story
00:30 The dilemma
02:30 Les Mis�rables in Concert: The 25th Anniversary
05:30 It is Kind of a Funny Story

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 14) (AP)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996s. a, vent. SF, sez 2, ep 8)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 10)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 9)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 43)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 8)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 14) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 9)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 11)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 43)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 9)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 15)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004,act., sez 4, ep 10)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 44)
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 12) (AP)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 2)
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 3)
00:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 12)
01:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 2)
02:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 3)
02:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 11)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 1981
(can., 2009, com.) (12)
08:40 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
10:20 Fata de miner
(sua, 1980, drama) (15)
12:20 Uleiul lui Lorenzo
(sua, 1992, drama) (12)
14:30 Amurg
(sua, 1988, act. com.) (12)
16:15 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
18:00 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
19:40 Orasul umbrelor
(can., 2010, drama) (15)
21:00 Spioni de elita
(engl.-sua, 2001, polit.) (12)
23:05 Metropia
(sue.-dan.-nor., 2009, f. anim.) (AP)
00:30 De veghe in lanul de porumb 2:
Sacrificiul final (sua, 1992, horror) (15)
02:05 Atentie la aparat!
(sua, 2002, polit.) (15)
03:50 Bronson
(engl., 2009, dram. Bio.) (15)
05:25 Impuls ucigas
(sua, 1988, thrill.) (15)

HBO

06:00 Tineri insuratei (12)
(sua-ger., 2003, com. rom.)
09:50 Tortul de nunta (12)
(fra., 2010, com.)
11:20 Ce este o familie? (12)
(sua, 2010, f. doc.)
12:05 28 de zile (12)
(sua, 2000, drama)
13:50 Printesa si broscoiul
(sua, 2009, f. anim.)
15:30 Fiica predicatorului (12)
(sua, 2010, drama)
17:20 Despre barbati si nu numai...(12)
(sua-ger., 2008, com. rom.)
19:30 Filme si vedete
20:00 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 4)
21:00 Din Raiul meu (15)
(sua-engl.-nz., 2009, drama)
23:15 RocknRolla (15)
(engl., 2008, actiune)
01:10 Trilogia cantecului de dragoste
(sua, 1988, com.) (15)
03:10 Fii pe faza si raporteaza (12)
(sua, 2009, com.)
04:35 Raiul si iadul (18)
(ceh., 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Thailanda - Bijuteria Orientului
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Eu, Pradator (f. s. doc.)
09:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Culori de dinozaur
10:00 La pescuit (f. s. doc.) - Invazia
11:00 Lupta pentru teritoriu (doc.)
12:00 Reparatii de top (s. doc.)
13:00 Paradisuri terestre
Thailanda - Bijuteria Orientului
14:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
15:00 Reparatii de top (s. doc.)
16:00 Eu, Pradator (f. s. doc.)
17:00 Glutonul (f. doc.)
18:00 Penitenciar (sua, s. doc.) (12)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Paradisuri terestre
Ngorongoro - Leaganul vietii
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Penitenciar USA (s. doc.) (12)
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Paradisuri terestre
Ngorongoro - Leaganul vietii
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 113) (AP) (reluare)
09:00 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 9)
09:30 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 10)
10:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 114) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania
(2004) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 164) (AP)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 165) (AP)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 11) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 12) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 166) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 167) (AP)
20:00 Glorie si onoare
(fra.-rom.-elv., 1982, actiune) (AP)
21:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
22:00 Agentia secreta
(sua, 2006, drama) (15)
01:30 Didi, din nou in copilarie
(braz., 2004, f. de fam.) (15)
03:00 Agentia secreta
(sua, 2006, drama) (15) (reluar

__________________
elvis