Digi TV Film: Program TV: 09-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:00 Snow falling on cedars
10:16 Les Mis�rables in Concert: The 25th Anniversary
13:15 Henry and June
15:31 The dilemma
17:30 The portrait of a Lady
20:01 Missing
22:15 It is Kind of a Funny Story
00:16 Wild at Heart
02:30 Les Mis�rables in Concert: The 25th Anniversary
05:46 It is Kind of a Funny Story

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 9)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 19)
09:00 Star Trek VI: Taramul Nedescoperit
(sua, 1991, S.F.)
11:10 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 13)
12:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 2)
12:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 3) (AP)
13:10 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 7)
14:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 19)
15:10 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 18)
16:10 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 7)
16:40 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 8)
17:10 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 9)
18:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 18)
19:10 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 13)
20:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 17)
22:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 15)
23:10 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 5)
23:40 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 5)
00:10 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 10)
01:10 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, sez 1, ep 3)
01:50 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF, sez 1, ep 4)
02:25 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 5, ep 17)
03:10 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 5)
03:35 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 5) (AP)
04:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 10)
04:50 Promo

Cinemax

07:00 Eu si Orson Welles
(engl., 2008, drama) (12)
08:50 Viziunea - Viata lui Hildegard
von Bingen (ger.-fra., 2009, drama) (AP)
10:40 Fotograf de nunta
(sue., 2009, com. rom.) (12)
12:30 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
14:05 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
15:45 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama) (12)
17:35 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
19:10 Eu si Orson Welles
(engl., 2008, drama) (12)
21:00 Taramul monstrilor
(sua, 2009, avent.) (AP)
22:40 Jude
(engl., 1996, drama) (15)
00:40 Lymelife
(sua, 2008, com.) (12)
02:10 Darkness Falls
(sua- aus., 2003, horror) (15)
03:35 Burta arhitectului
(it.-engl., 1987, drama) (12)
05:30 Monster Ark - Profetia
(sua, 2008, horror) (15)

HBO

06:00 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
07:30 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
09:00 Lectii de ciocolata(12)
(it., 2007, com.)
10:35 Jimmy si Hope(12)
(sua, 2010, s. com., ep 22)
11:00 Spargatorii (12)
(sua, 2008, act. com.)
12:25 Eliberati-l pe Willy 4:
(sua, 2010, f. avent.fam.)
14:05 X-Men 2 (12)
(sua, 2003, f. fantas.act.)
16:20 Chemarea naturii(12)
(sua, 2009, com.)
17:50 Povestea unui campion (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 1)
20:30 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 4)
21:00 Absolvent: Viata incepe acum (12)
(sua, 2009, com.)
22:30 Bun venit in Zombieland (18)
(sua, 2009, comedie-horror)
00:00 Marti, dupa Craciun(15)
(rom., 2010, drama)
01:40 Adevarul gol-golut (15)
(sua, 2009, com.)
03:15 Bruno(18)
(sua, 2009, com.)
04:35 Purtatorii (15)
(sua, 2009, horror)

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
Ngorongoro - Leaganul vietii
07:00 Megauzine (s. doc.) - Heineken
08:00 Jurassic CSI (f. s. doc.)
Culori de dinozaur
09:00 La pescuit (f. s. doc.) - Invazia
10:00 santier: Lansare marina (f. doc.)
10:30 santier: Mancatorul de masini (doc.)
11:00 Casey si Brutus (f. s. doc.)
12:00 Granita (s. doc.) - Moarte pe Rio
13:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
14:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
15:00 Prinsi �n fapt (f. s. doc.)
16:00 Reparatii de top (s. doc.)
17:00 Reparatii de top (s. doc.)
18:00 Ingineri (s. doc.) - Burj Al Arab
19:00 Ingineri (s. doc.) - Shinkansen
20:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
20:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
21:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
21:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
22:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
23:00 Viata dupa gratii: Raii railor
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Inadaptatii
01:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Bali sub bombe
01:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
Cutremurul din Kobe
02:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
02:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
04:00 Viata dupa gratii: Raii railor
05:00 Tabu (f. s. doc.) - Inadaptatii

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 114) (AP) (reluare)
08:15 ACASa in bucatarie
(divertisment) (AP) (reluare)
09:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Ambientalia
(2009, divertisment) - Redifuzare
11:00 Descopera Romania (2004)
11:30 Entertainment News
(sez 5, ep 35) (AP)
12:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 25)
13:00 Glorie si onoare
(fra.-rom.-elv., 1982, actiune) (AP)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 166) (AP)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 167) (AP)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 1) (AP)
16:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 2) (AP)
17:00 Vecinii: Reuniunea
(sua, 1997, s. drama) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 17)
20:00 Rod, Regele Cascadorilor
(sua, 2007, com.) (12)
22:00 Carandiru
(braz.-arg., 2003, drama) (15)
01:00 Rod, Regele Cascadorilor
(sua, 2007, com.) (12) (reluare)
02:30 Carandiru
(braz.-arg., 2003, drama) (15) (reluare)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

__________________
elvis