Digi TV Film: Program TV: 10-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:01 Henry and June
10:30 Wild at Heart
12:45 Les Mis�rables in Concert: The 25th Anniversary
16:00 The American President
18:00 The dilemma
20:00 Snow falling on cedars
22:16 Les Mis�rables in Concert: The 25th Anniversary
01:16 It is Kind of a Funny Story
03:16 The dilemma
05:30 Midnight run

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 10)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 20)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, act., sez 3, ep 18)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 19)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 14)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 4) (AP)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 5) (AP)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 8)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 20)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 19)
16:00 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 9)
16:30 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 10)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 10)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 19)
19:00 Uite cine vorbeste
(sua, 1989, com.) (AP)
20:55 Uite cine cu cine vorbeste
(sua, 1989, com.) (12)
22:30 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 1)
23:30 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 2, ep 9)
00:30 Uite cine vorbeste
(sua, 1989, com.) (AP)
02:20 Uite cine cu cine vorbeste
(sua, 1989, com.) (12)
03:55 Promo

Cinemax

07:00 Fereastra din spate
(sua, 1954, thrill.) (AP)
08:50 Piratii care nu fac nimic:
Povesti din tara legumelor
10:15 Taramul monstrilor
(sua, 2009, avent.) (AP)
11:55 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
13:35 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
15:10 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
17:35 O saptamana
(can., 2008, drama) (12)
19:10 Fereastra din spate
(sua, 1954, thrill.) (AP)
21:00 Am omorat-o pe mama
(can., 2009, dram. Bio., col., a-n) (15)
22:40 Creatorul de vise
(ger., 2007, f. anim.) (AP)
23:00 Joc dublu
(sua, 1993, polit.) (12)
00:55 Neiubiti
(engl., 2009, drama) (12)
02:45 Zgomotul celor din jur
(fra., 2008, dr. romantic.) (12)
04:30 Ganduri perverse
(sua-ger., 1996, drama) (18)

HBO

06:00 Superman / Batman: Inamici publici
(sua, 2009, f. anim.)
07:10 Piatra fermecata
(sua-earabeu, 2009, com. de fam.)
08:40 Absolvent: Viata incepe acum (12)
(sua, 2009, com.)
10:10 Misiune pe Marte (12)
(sua, 2000, f. SF de act.)
12:05 Ce-o fi cu sotii Morgan? (12)
(sua, 2009, com. rom.)
13:50 Edward Maini-de-Foarfece (12)
(sua, 1990, dr. romantic.)
15:35 Prietenie! (12)
(ger.-sua, 2010, com.)
17:25 2012 (12)
(sua-can., 2009, drama)
20:00 intalnire cu surprize (12)
(sua, 2010, act. com.)
21:40 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 4)
22:40 Secventa finala(12)
(can., 2005, drama)
00:45 Razboinicii (15)
(chi.-hongk., 2007, dr. razb.)
02:40 Lake Placid 3
(sua, 2010, actiune-horror) (15)
04:10 Victimele (15)
(spa., 2009, thrill.)

National Geographic

06:00 Ingineri (s. doc.) - Shinkansen
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Animale cu tupeu (f. doc.)
09:00 Animale cu tupeu (doc. nat.)
10:00 santier: Freedom of the Seas (doc.)
10:30 santier: Cazino maxim (f. doc.)
11:00 Granita (s. doc.) - Moarte pe Rio
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
15:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.)
16:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
17:00 isterele crestinatatii (f. s. doc.)
18:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
19:00 Misterele crestinatatii (f. s. doc.)
20:00 Megauzine (s. doc.) - Lamborghini
21:00 Jaf �n stil egiptean
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Jaf �n stil egiptean
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
03:00 Megauzine (s. doc.) - Lamborghini
04:00 Jaf in stil egiptean
(2011, f. doc.)

ProCinema

07:15 Entertainment News
(sez 5, ep 35) (AP) (reluare)
08:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 25)
08:45 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 7) (AP)
09:15 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 17) (AP)
10:15 Ambientalia
(2009, divertisment) - Redifuzare
10:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:00 Lumea PRO CINEMA
12:30 O-la-la
(2008, divertisment)
14:00 Vecinii: Reuniunea
(sua, 1997, s. drama) (AP) (reluare)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 3) (AP)
16:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 4) (AP)
17:00 Singurul supravietuitor
(can., 2000, thrill.) (AP)
19:00 Ruleta destinului
(sua, 2001, s. drama, sez 5, ep 18)
20:00 Glorie si onoare
(fra.-rom.-elv., 1982, actiune) (AP)
21:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
22:00 Frati de credinta
(braz., 2004, drama) (15)
00:15 Veronica
(sua, 1997, s, ep 3) (AP) (reluare)
00:45 Veronica
(sua, 1997, s, ep 4) (AP) (reluare)
01:15 Frati de credinta
(braz., 2004, drama) (15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)
04:15 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis