Results 1 to 2 of 2

Thread: pershendetje

 1. #1

  pershendetje

  pershendetje te gjitheve
  keto kode jane vetem per europen apo edhe per ameriken

 2. #2

  Re: pershendetje

  Pershendetje Sokol
  keto kode duhet te jen vetem per evrope, por Softcam mund te perdoret edhe per Emu te tjera. per Amerik duhet te perdoret CauCam pra Softcam.key mund ti futesh aty (var/key) dhe ti hapesh disa kanale ne USA.
  Kalo mir

Similar Threads

 1. pershendetje
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 31-08-2009, 13:52:58
 2. pershendetje
  By fredisat in forum Introductions
  Replies: 0
  Last Post: 03-05-2009, 10:32:03
 3. Pershendetje!
  By anesti01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 04-01-2009, 19:54:31

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •