Digi TV Film: Program TV: 17-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:01 Snow falling on cedars
10:15 It is Kind of a Funny Story
12:01 The dilemma
14:00 The adjustment bureau
16:01 Midnight run
18:15 It is Kind of a Funny Story
20:00 The American President
22:01 Henry and June
00:15 Missing
02:31 The dilemma
04:30 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 17, ep 12)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 22)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 3, ep 20)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 1)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 16)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 8)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 7, ep 9)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist, sez 2, ep 10)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 22)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 22)
16:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 3, ep 23)
17:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 12)
18:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 21)
19:05 Un tatic grozav
(sua, 1999, com.) (AP)
21:00 Gothika
(sua, 2003, thrill.)
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 2)
00:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 1)
01:00 Un tatic grozav
(sua, 1999, com.) (AP)
02:45 Gothika
(sua, 2003, thrill.) (15)

Cinemax

07:00 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
08:45 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
10:05 Sa iubesti si sa fii iubit
(sua, 2010, com.) (12)
11:40 Comoara lui Ulee
(sua, 1997, drama) (12)
13:30 Virus distrugator
(sua, 1995, thrill.) (12)
15:10 Fiul vanatorului cu acvile
(ger.-sue.-dan., 2009, drama) (AP)
16:35 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (12)
18:25 Un pumn de dinamita
(it., 1971, west.) (12)
21:00 Delicte minore
(gre.-ger., 2008, com.) (12)
22:25 Inselat de Sarah Marshall
(sua, 2008, com. rom.) (12)
00:15 Moarte in Namibia
(sud afr., 1990, actiune) (18)
01:55 Videoul lui Benny
(a.-elv., 1992, drama) (15)
03:45 Un pacat de moarte
(sua, 1981, drama) (18)
05:30 30 de nopti
(sua, 2010, horror) (15)

HBO

06:00 Hercule
(sua, 1997, f. anim.)
07:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
07:55 Masuri extraordinare(12)
(sua, 2010, drama)
09:40 America (12)
(sua, 2009, drama)
11:10 Ce-o fi o fi... (12)
(sua-fra., 2009, com. rom.)
12:40 scoala de rock (AP)
(sua-ger., 2003, com.)
14:30 Povestea jucariilor 3
(sua, 2010, f. anim.)
16:15 Concertul (12)
(fra.-it.-rom., 2009, com.)
18:15 Scrisori catre Julieta (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
20:00 Ucenicul vrajitor(12)
(sua, 2010, avent.)
21:50 Familia Borgia ( (15)
can.-irl.-ung., 2011, s, ep 5)
22:45 Aurora (AP)
(rom.-elv.-fra., 2010, drama)
01:40 Anaconda 4: Drumul sangelui
(sua-rom., 2009, actiune-horror)
03:05 Raiul si iadul (18)
(ceh., 2010, f. doc.)
04:30 Acuzatia (can., 2008, drama) (AP)
(can., 2008, drama)

National Geographic

06:00 Zidul Berlinului
(s. doc.) - Partea a doua
07:00 Zidul Berlinului
(s. doc.) - Prima parte
08:00 Cimpanzei dezlantuiti
(f. doc.)
09:00 Fata intunecata a cimpanzeilor
10:00 santier: Canalul Panama
(f. doc.)
10:30 santier: Foraj marin
(f. doc.)
11:00 Granita
(s. doc.) - Captura de marijuana
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sugar, Pete, Dax si Snowflake
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cazuri speciale
14:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Mississippi
15:00 Viata pe fluviu
(f. s. doc.) - Rin
16:00 Gheturi in pericol (doc.)
17:00 Planeta violenta (doc.)
18:00 Terra: Nasterea unei planete
(f. doc.)
19:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche - Lamborghini
21:00 Planeta dezastrelor
22:00 Misiune sub Polul Nord
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tunguska
00:00 Misiune sub Polul Nord
01:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - in nordul arctic
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tunguska
03:00 Megauzine
(s. doc.) - Porsche
04:00 Misiune sub Polul Nord
(2011, f. doc.)
05:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)

ProCinema

07:15 Entertainment News
(sez 5, ep 36) (AP) (reluare)
08:15 Veronica
(sua, 1997, s, ep 5) (AP) (reluare)
08:45 Veronica
(sua, 1997, s, ep 6) (AP) (reluare)
09:15 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 8) (AP)
09:45 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 1)
10:45 Ambientalia
(2009, divertisment) - Redifuzare
11:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:30 Lumea PRO CINEMA
13:00 O-la-la
(2008, divertisment)
14:15 Zile fierbinti
(rom., 1976, actiune) (AP) (reluare)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 7) (AP)
16:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 8) (AP)
17:00 Stare de urgenta
(sua, 2010, actiune) (AP)
19:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 2)
20:00 Noi, cei din linia intai
(rom., 1985, dr. razb.) (AP)
22:00 Gangsterii
(fra., 2007, polit.) (15)
00:15 Pasunea snobilor
(sua, 1980, com.) (15)
02:00 Gangsterii
(fra., 2007, polit.) (15) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis