Digi TV Film: Program TV: 18-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:00 The adjustment bureau
09:46 The dilemma
11:45 It is Kind of a Funny Story
13:31 The American President
15:31 The portrait of a Lady
18:00 The adjustment bureau
20:00 Henry and June
22:15 The dilemma
00:15 Wild at Heart
02:31 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
05:45 Midnight run

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 20)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 14)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 16)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 15)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 2) (AP)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 14)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 20) (AP)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 15)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 17)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 2) (AP)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 15)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 21)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 16)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 3)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 20)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 21)
23:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 4)
00:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 2, ep 6)
01:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 2, ep 7)
02:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 4)
02:50 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 17)
03:50 Promo

Cinemax

07:00 Delicte minore
(gre.-ger., 2008, com.) (12)
08:25 Fiul vanatorului cu acvile
(ger.-sue.-dan., 2009, drama) (AP)
09:50 Un pumn de dinamita
(it., 1971, west.) (12)
12:25 O saptamana
(can., 2008, drama) (12)
14:00 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (12)
15:45 Fata de miner
(sua, 1980, drama) (15)
17:45 Val de caldura
(can., 2009, drama) (12)
19:20 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama)
21:00 Ameteala
(sua, 1958, thrill.) (15)
23:10 Burta arhitectului
(it.-engl., 1987, drama) (12)
01:10 Treme
(sua, 2010, s, ep 4) (12) - Canal Street
02:10 Persoana disparuta
(sua, 2009, drama) (12)
03:45 Joc dublu
(sua, 1993, polit.)
05:35 Orasul umbrelor
(can., 2010, drama) (15)

HBO

06:00 Concertul (12)
(fra.-it.-rom., 2009, com.)
08:00 Scrisori catre Julieta (AP)
(sua, 2010, com. rom.)
09:40 Printesa si broscoiul
(sua, 2009, f. anim.)
11:20 Cardiofitness
(it., 2007, com.) (12)
12:45 Ucenicul vrajitor (12)
(sua, 2010, avent.)
14:35 Despre barbati si nu numai...(12)
(sua-ger., 2008, com. rom.)
16:45 Liga dreptatii:
Criza pe cele doua Pamanturi (sua, 2010)
18:00 Piatra fermecata
(sua-earabeu, 2009, com. de fam.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Cabina telefonica (12)
(sua, 2002, thrill. act.)
21:25 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 5)
21:55 Dragoste mare (15)
(sua, 2006, s. drama, sez 5, ep 7)
22:55 Dragoste mare (15)
(sua, 2006, s. drama, sez 5, ep 8)
23:55 Lake Placid 3 (15)
(sua, 2010, actiune-horror)
01:25 Bun venit �n Zombieland (18)
(sua, 2009, comedie-horror)
02:50 Razboinicii (15)
(chi.-hongk., 2007, dr. razb.)
04:40 Cabina telefonica (12)
(sua, 2002, thrill. act.)

National Geographic

06:00 Planeta violenta (doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
09:00 Misiune sub Polul Nord
(2011, f. doc.)
10:00 Salbatica Rusie (sua, 2009, s. doc.)
11:00 Banditii din Selous (doc.)
12:00 Reparatii de top (s. doc.)
13:00 Facocerul (f. doc.)
14:00 Misiune sub Polul Nord
(2011, f. doc.)
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
17:00 Broastele: Pe cale de disparitie?
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Droguri
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Odisee tribala (s. doc.) - Pokot
21:00 Pirate Patrol: Gata de lupta
22:00 Granita (s. doc.)
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Pirate Patrol: Gata de lupta
01:00 Granita (s. doc.) - Patrula pe rau
02:00 Odisee tribala (s. doc.) - Pokot
04:00 Granita (s. doc.) - Patrula pe rau
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 8)
08:00 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 21)
08:30 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 22)
09:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 120) (AP)
10:15 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Stare de urgenta
(sua, 2010, actiune) (AP) (reluare)
17:00 Noi, cei din linia intai
(rom., 1985, dr. razb.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 178) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 179) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 15)
21:00 Comedia in esenta tare:
Poza la minut (sua, 1997, s, sez 6, ep 21)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 22)
22:00 Filmul de 10: Codul
(fra., 2002, thrill. act.) (15)
00:15 Dexter
(sua, 2006, s, sez 2, ep 9) (15)
01:15 Codul
(fra., 2002, thrill. act.) (12) (reluare)
03:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 15)
03:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis