Results 1 to 5 of 5

Thread: CCcam_traffic v0.2

 1. #1
  Senior Member stv2008's Avatar
  Join Date
  09-05-2010
  Location
  DEUTSCHLAND
  Posts
  333
  Uploads
  46

  CCcam_traffic v0.2

  Cccam_traffic v0.2


  Code:
  # Monitoring LOCAL running CCcam's traffic using iptraf  cccam_traffic.rar

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: CCcam_traffic v0.2

  Quote Originally Posted by stv2008 View Post
  Cccam_traffic v0.2


  Code:
  # Monitoring LOCAL running CCcam's traffic using iptraf  cccam_traffic.rar
  Jep nje shpjegim pak me te qarte per cfare eshte cfare sherben si instalohet eshte plugin per E1 apo E2 etj etj

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  15-08-2008
  Posts
  13
  Uploads
  0

  Re: CCcam_traffic v0.2

  eshte plugin per sisteme monitorimi ( nagios/cacti/munin/hp openview ) dhe ben grafike ne varesi te vlerave te momentit . nje shembull eshte ketu
  http://www6.pic-upload.de/13.01.11/aqsyak9x5fw.png

 4. #4
  Banned
  Join Date
  30-06-2005
  Location
  Kukes,Albania
  Posts
  4,252
  Uploads
  3,558

  Re: CCcam_traffic v0.2

  Quote Originally Posted by andihoxha View Post
  eshte plugin per sisteme monitorimi ( nagios/cacti/munin/hp openview ) dhe ben grafike ne varesi te vlerave te momentit . nje shembull eshte ketu
  http://www6.pic-upload.de/13.01.11/aqsyak9x5fw.png
  andihoxha ju duhet te beni postin e prezantimit >>Ketu

 5. #5
  Junior Member
  Join Date
  15-08-2008
  Posts
  13
  Uploads
  0

  Re: CCcam_traffic v0.2

  e bona ylvi

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •