Digi TV Film: Program TV: 19-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:01 Snow falling on cedars
10:32 Missing
12:45 The portrait of a Lady
15:16 The adjustment bureau
17:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
20:02 It is Kind of a Funny Story
22:00 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
01:00 Midnight run
03:16 It is Kind of a Funny Story
05:01 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversar

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 21)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 15)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 17)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 16)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 3)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 15)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 21)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 16)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 18)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 3)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 16)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 7, ep 22)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 17)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 4)
21:00 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 12)
22:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 2)
23:00 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 2)
00:35 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 12)
01:35 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 2)
02:35 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 2)
03:55 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 18)
04:55 Promo

Cinemax

07:00 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
08:40 Fata de miner
(sua, 1980, drama) (15)
10:40 Barbatul care il iubea pe Yngve
(nor., 2008, drama) (15)
12:15 Noemie - Secretul
(can., 2009, f. de fam.) (AP)
13:55 Viziunea - Viata lui Hildegard
von Bingen (ger.-fra., 2009, drama)
15:45 Fereastra din spate
(sua, 1954, thrill.) (AP)
17:35 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
19:15 Amurg
(sua, 1988, act. com.)
21:00 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
22:35 intalnire cu un necunoscut
(sua-engl., 2007, com.) (12)
23:55 Cosmarul alb
(sua-can.-fra., 2009, polit.) (15)
01:35 Jude
(engl., 1996, drama) (15)
03:35 Casa dragostei
(fin., 2009, com.)
05:20 De veghe in lanul de porumb 2:
Sacrificiul final

HBO

06:00 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
08:10 Piatra fermecata
(sua-earabeu, 2009, com. de fam.)
09:40 Dulce-amarui (12)
(thai.-sua, 2009, com. rom.)
11:30 Edward Maini-de-Foarfece(12)
(sua, 1990, dr. romantic.)
13:15 Absolvent: Viata �ncepe acum (12)
(sua, 2009, com.)
14:45 Povestea unui campion
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
16:55 Un politist cu explozie
intarziata 2 1/2 (sua, 1991, com.)
18:25 Chemarea naturii
(sua, 2009, com.) (12)
20:00 Georgia O'Keeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
21:30 Ultimul gentleman
(sua-fra., 2010, com.) (15)
23:20 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 1)
00:20 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 2)
01:15 Riscuri
(sua, 2009, com.) (15)
02:55 Adevarul gol-golut
(sua, 2009, com.) (15)
04:30 Georgia O'Keeffe (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)

National Geographic

06:00 Odisee tribala (s. doc.) - Pokot
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
09:00 Pirate Patrol: Gata de lupta
10:00 Granita (s. doc.) - Patrula pe rau
11:00 Broastele: Pe cale de disparitie?
12:00 Reparatii de top (s. doc.)
13:00 Odisee tribala (s. doc.) - Pokot
14:00 Pirate Patrol: Gata de lupta
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
17:00 Lei obraznici (doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Odisee tribala (s. doc.) - Maasai
21:00 Megauzine (s. doc.) - Bugatti
22:00 Ingineri (s. doc.) - Podul Millau
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Megauzine (s. doc.) - Bugatti
01:00 Ingineri (s. doc.) - Podul Millau
02:00 Odisee tribala (s. doc.) - Maasai
03:00 Megauzine (s. doc.) - Bugatti
04:00 Ingineri (s. doc.) - Podul Millau
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 120) (AP) (reluare)
09:00 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 23)
09:30 Aventurile lui Spider Man
(sua, 2008, s. anim., ep 24)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 121) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 178) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 179) (AP)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 21) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 6, ep 22) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 180) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 181) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 16)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 1) (AP)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 2) (AP)
22:00 Strategia supravietuirii
(sua, 1995, drama) (15)
00:45 Dexter
(sua, 2006, s, sez 2, ep 10) (15)
01:45 Strategia supravietuirii
(sua, 1995, drama) (15)
03:45 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 16)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis