Digi TV Film: Program TV: 22-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:01 It is Kind of a Funny Story
09:45 The dilemma
11:46 Missing
13:47 Snow falling on cedars
16:01 The adjustment bureau
18:02 The dilemma
20:00 The portrait of a Lady
22:31 It is Kind of a Funny Story
00:15 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
03:15 The American President
05:16 The adjustment bureau

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s,sez 8, ep 2)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF,sez 2, ep 18)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show,sez 5, ep 20)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,sez 4, ep 19)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama,sez 1, ep 6)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF,sez 2, ep 18)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s,sez 8, ep 2)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,sez 4, ep 19)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show,sez 5, ep 21)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama,sez 1, ep 6)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF,sez 2, ep 19)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s,sez 8, ep 3)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,sez 4, ep 20)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama,sez 1, ep 7)
21:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s,sez 3, ep 14)
22:00 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s,sez 6, ep 12)
23:00 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 4)
23:30 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 5)
00:00 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 6) (AP)
00:30 Echipa speciala
( aus., 2008, s,sez 3, ep 14)
01:30 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s,sez 6, ep 12)
02:30 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 4)
02:55 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 5)
03:20 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 6)
03:45 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show,sez 5, ep 21)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Pasararul din Alcatraz
(sua, 1962, drama, a-n) (15)
09:25 Taramul monstrilor
(sua, 2009, avent.) (AP)
11:05 Drumurile vietii
(sua, 2003, drama) (12)
13:00 Fiul vanatorului cu acvile
(ger.-sue.-dan., 2009, drama) (AP)
14:25 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
16:00 Virus distrugator
(sua, 1995, thrill.) (12)
17:45 Sa iubesti si sa fii iubit
(sua, 2010, com.) (12)
19:20 Taramul monstrilor
(sua, 2009, avent.) (AP)
21:00 Masca
(sua, 1985, dram. Bio.) (12)
23:00 inmormantare cu peripetii
(sua, 2010, com.) (12)
00:35 Clinica
( aus., 2010, horror) (15)
02:10 Hotii de motoare
(spa., 2008, f. de scurt m.) (AP)
02:30 10 (sua, 1979, com.)
04:30 Frumoasa Kate
( aus., 2009, drama) (15)

HBO

06:00 Saga Amurg: Eclipsa (12)
(sua, 2010, dr. romantic.)
08:00 America(12)
(sua, 2009, drama)
09:25 Absolvent:
Viata incepe acum(sua, 2009, com.) (12)
10:55 Delgo
(sua, 2008, f. anim.)
12:25 ingeri S.R.L.
(spa., 2007, com. muz.) (12)
14:05 Inima de cerneala (AP)
(ger.-engl.-sua, 2008, f. avent.fam.)
15:50 Viata pentru sora mea (12)
(sua, 2009, drama)
17:40 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
20:00 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 6)
20:55 Marea mahmureala
(sua, 2009, com.) (15)
22:35 Fii pe faza si raporteaza
(sua, 2009, com.) (12)
00:00 Bun venit in Zombieland (18)
(sua, 2009, comedie-horror)
01:30 Cabina telefonica (12)
(sua, 2002, thrill. act.)
02:50 Mistere in Pittsburgh (15)
(sua, 2008, avent.)
04:25 Juramant de razbunare
(sua, 2009, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Insula Pastelui (sua, f. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
09:00 Jurassic CSI (f. s. doc.) - XXL
10:00 La pescuit (f. s. doc.)
Expeditie pe Amazon
11:00 Maimute de geniu (f. doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Insula Pastelui (sua, f. doc.)
14:00 Jurassic CSI (f. s. doc.) - XXL
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
17:00 Leoparzii din Bollywood (doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Se trage!
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Ritual: Capete mici
21:00 Cesar si cainii (s. doc.)
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Chef de primavara
00:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Miles, Maxie si Booker
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
02:00 Ritual: Capete mici
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
04:00 Cesar si cainii (s. doc.
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 123) (AP) (reluare)
09:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 11)
09:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 12)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 124) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 24)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 184) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 185) (AP) (reluare)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 5) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 6) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 186) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 187) (AP)
20:00 Mircea (rom., 1989, drama) (AP)
21:45 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
22:00 Bani, nebunie si crima
(sua, 1987, s. thrill.) (AP)
00:00 Prietenul meu, Meaulnes
(fra., 2006, drama) (15)
02:00 Bani, nebunie si crima
(sua, 1987, s. thrill.) (AP)

__________________
elvis