Digi TV Film: Program TV: 23-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:01 Missing
10:01 The adjustment bureau
11:47 Wild at Heart
14:00 The dilemma
16:00 Henry and June
18:16 It is Kind of a Funny Story
20:03 Midnight run
22:15 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
01:16 The dilemma
03:17 The adjustment bureau
05:20 The portrait of a Lady

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality,sez 17, ep 13)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s,sez 4, ep 23)
09:00 Star Trek: Insurectia
(sua, 1998, S.F.)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act.,sez 1, ep 17)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 10)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 11)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist,sez 2, ep 11)
14:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s,sez 4, ep 23)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s,sez 4, ep 1)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert.,sez 2, ep 22)
17:00 Internatul
(spa., 2007, s,sez 5, ep 1)
18:45 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 7, ep 10)
19:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s,sez 2, ep 2)
20:15 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s,sez 5, ep 19)
22:15 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist,sez 6, ep 17)
23:15 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com.,sez 1, ep 7)
23:45 Cougar Town
(sua, 2009, s. com.,sez 2, ep 7)
00:15 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com.,sez 1, ep 12)
01:15 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF,sez 1, ep 7)
01:55 Stiinta interzisa
(can., 2009, s. avent. SF,sez 1, ep 8)
02:30 Mesaje de dincolo (
sua, 2005, s,sez 5, ep 19)
03:15 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com.,sez 1, ep 7)
03:40 Cougar Town
(sua, 2009, s. com.,sez 2, ep 7)
04:05 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com.,sez 1, ep 12)
04:55 Promo

Cinemax

07:00 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.) (15)
09:00 Val de caldura
(can., 2009, drama) (12)
10:40 Noemie - Secretul
(can., 2009, f. de fam.) (AP)
12:20 Domnisoara Chambon
(fra., 2009, drama) (AP)
14:00 Tatal Giovannei
(it., 2008, drama) (12)
15:45 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
17:20 1981
(can., 2009, com.) (12)
19:00 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.)
21:00 Frost/Nixon
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
23:05 Persoana disparuta
(sua, 2009, drama) (12)
00:40 Mame si fii
(irl.-sua, 1996, drama) (12)
02:35 Spanzuratul
(spa.-irl., 2008, drama)
04:25 15 minute
(ger., 2007, f. de scurt m.) (AP)
04:50 Cowboyul de la miezul noptii
(sua, 1969, drama) (15)

HBO

06:00 Azi 13, maine 30 de ani
(sua, 2004, com.) (12)
09:20 Un politist cu explozie
intarziata 2 1/2 (sua, 1991, com.)
10:45 Tortul de nunta
(fra., 2010, com.) (12)
12:20 2012 (12)
(sua-can., 2009, drama)
14:55 Piatra fermecata
(sua-earabeu, 2009, com. de fam.)
16:25 Ce-o fi cu sotii Morgan? (12)
(sua, 2009, com. rom.)
18:10 Ucenicul vrajitor (12)
(sua, 2010, avent.)
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 3)
20:30 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 6) (15)
21:00 Fericiti pe veci
(irl., 2009, com.) (12)
22:40 O escapada super 2
(sua, 2009, com.) (15)
00:15 Din Raiul meu
(sua-engl.-nz., 2009, drama) (15)
02:30 Surorile
(fra., 2009, drama) (15)
04:15 Traieste-ti viata
(sua, 1998, dr. romantic.) (15)

National Geographic

06:00 Ritual: Capete mici
07:00 Megauzine (s. doc.) - Bugatti
08:00 Jurassic CSI (f. s. doc.) - XXL
09:00 La pescuit (f. s. doc.)
Expeditie pe Amazon
10:00 santier: Sfarma-Piatra (f. doc.)
10:30 santier: Grand Canyon Skywalk
11:00 Ingineri (s. doc.) - Podul Millau
12:00 Pirate Patrol: Gata de lupta
13:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.)
14:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
15:00 intoarcerea rinocerului (doc.)
16:00 Reparatii de top (s. doc.)
Parcul acvatic
17:00 Reparatii de top (s. doc.) - Texas
18:00 Vatican (doc.)
20:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
20:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
21:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
21:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
22:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
23:00 Pirate Patrol: Gata de lupta
00:00 Tabu (f. s. doc.) - Dragoste ciudata
01:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Prabusire in Florida
01:30 Clipe de cosmar (s. doc.)
Bomba din Nairobi
02:00 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
02:30 Fotografii memorabile (f. s. doc.)
03:00 Pierdut printre straini (s. doc.)
04:00 Pirate Patrol: Gata de lupta
05:00 Tabu (f. s. doc.)
Dragoste ciudata

ProCinema

07:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 124) (AP) (reluare)
08:15 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) (reluare)
09:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
09:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Ambientalia
(2009, divertisment) - Redifuzare
11:00 Descopera Romania (2004)
11:30 Entertainment News
(sez 5, ep 37) (AP)
12:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 27)
13:00 Mircea (rom., 1989, drama) (AP)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 186) (AP) (reluare)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 187) (AP) (reluare)
16:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 9) (AP)
16:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 10) (AP)
17:00 Atunci i-am condamnat pe toti
la moarte (rom., 1971, dr. razb.)
19:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 3)
20:00 Neveste perfecte
(sua, 2004, com.) (12)
22:00 MR 73: Misiune mortala
(fra., 2008, polit.) (15)
00:30 Neveste perfecte
(sua, 2004, com.) (12) (reluare)
02:15 MR 73: Misiune mortala
(fra., 2008, polit.) (15) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis