Digi TV Film: Program TV: 24-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:01 The dilemma
10:01 It is Kind of a Funny Story
11:46 Snow falling on cedars
14:01 Missing
16:00 The adjustment bureau
18:01 The dilemma
20:00 The American President
22:01 The portrait of a Lady
00:30 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary
03:31 Midnight run
05:46 Henry and June

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality,sez 17, ep 14)
09:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,sez 4, ep 2)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act.,sez 4, ep 3)
11:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act.,sez 1, ep 18)
12:00 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 8, ep 1)
12:30 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 8, ep 2)
13:00 Diagnostic: Crima!
(sua, 1993, s. politist,sez 2, ep 12)
14:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s,sez 1, ep 1)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s,sez 4, ep 2)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert.,sez 2, ep 23)
17:00 Internatul
(spa., 2007, s,sez 5, ep 2)
18:35 Stagiarii
(sua, 2001, s,sez 8, ep 1) (AP)
19:10 Siguranta nationala
(sua, 2003, act. com.)
21:00 A fost odata in Mexic
- Desperado 2 (sua, 2003, actiune)
23:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist,sez 6, ep 3)
00:00 Escrocii
(engl., 2004, s,sez 1, ep 2)
01:00 Siguranta nationala
(sua, 2003, act. com.) (12)
02:40 A fost odata in Mexic -
Desperado 2 (sua, 2003, actiune)

Cinemax

07:00 Fata de miner
(sua, 1980, drama) (15)
09:00 Prietenia
(can., 2008, drama) (12)
10:40 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
11:10 Frost/Nixon
(sua-engl.-fra., 2008, drama) (12)
13:10 Culoarea pielii
(engl.-sud afr., 2008, dram. Bio.) (15)
14:55 Ameteala
(sua, 1958, thrill.) (15)
17:05 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
18:55 Fata de miner
(sua, 1980, drama)
21:00 De opt ori in picioare
(fra., 2009, drama) (15)
23:00 Cursa mortala
(sua, 2008, actiune) (15)
00:50 Mangaieri straine
(sua-it.-engl., 1990, drama) (15)
02:35 Ajami
(ger.-isr., 2009, drama)
04:40 Trecatoarea
(engl., 1979, drama) (12)

HBO

06:00 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.) (12)
07:30 Tanarul paparazzo
(sua, 2010, f. doc., col., a-n) (12)
09:05 Fericiti pe veci
(irl., 2009, com.) (12)
10:45 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
12:50 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
14:30 Eliberati-l pe Willy 4:
Golful Piratilor (sua, 2010, f. avent.fam.)
16:10 Julie si Julia (12)
(sua, 2009, drama)
18:10 X-Men de la origini: (15)
Wolverine (sua, 2009, actiune)
20:00 Inima nebuna(15)
(sua, 2009, drama)
21:50 Familia Borgia (15)
(can.-irl.-ung., 2011, s, ep 6)
22:45 Riscuri
(sua, 2009, com.) (15)
00:25 Marchizul de Sade (12)
(sua, 2000, dram. Bio.)
02:25 Marti, dupa Craciun(15)
(rom., 2010, drama)
04:05 Inima nebuna (15)
(sua, 2009, drama)

National Geographic

06:00 Reparatii de top (s. doc.) - Texas
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Miles, Maxie si Booker
08:00 Rechini de Alaska (doc.)
09:00 Paradisul rechinilor (f. doc.)
10:00 santier: Barajul Hoover reinventat
10:30 santier: Cel mai lung pod (f. doc.)
11:00 Granita (s. doc.) - Patrula pe rau
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
14:00 Viata pe fluviu (f. s. doc.) - Nil
15:00 Monstrul din Amazon (doc.)
16:00 in pantec: Sarcina multipla (doc.)
19:00 in pantec: Lupta pentru viata
20:00 Megauzine (s. doc.) - Rolls Royce
21:00 Pestera de cristal
23:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
00:00 Pestera de cristal
02:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
03:00 Megauzine (s. doc.) - Rolls Royce
04:00 Pestera de cristal

ProCinema

07:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 9) (AP) (reluare)
08:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 10) (AP) (reluare)
08:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 13) (AP)
09:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 3)
10:00 Ambientalia
(2009, divertisment) - Redifuzare
10:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:30 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
11:45 Lumea PRO CINEMA
12:15 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
13:45 Atunci i-am condamnat pe toti
la moarte (rom., 1971, dr. razb.) (AP)
15:45 Veronica
(sua, 1997, s, ep 11) (AP)
16:15 Veronica
(sua, 1997, s, ep 12) (AP)
16:45 Lemony Snicket - o serie
de evenimente nefericite (sua, 2004)
19:00 Barbatii, un rau necesar
(sua, 2006, s. com., sez 2, ep 4)
20:00 Mircea (rom., 1989, drama) (AP)
21:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
22:00 Mortile lui Ian Stone
(engl.-sua, 2007, horror) (15)
00:00 Veronica
(sua, 1997, s, ep 11) (AP) (reluare)
00:30 Veronica
(sua, 1997, s, ep 12) (AP) (reluare)
01:00 Mortile lui Ian Stone
(engl.-sua, 2007, horror) (15)
02:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis