Digi TV Film: Program TV: 25-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

08:02 Snow falling on cedars
10:16 Henry and June
12:31 The adjustment bureau
14:15 The American President
16:16 It is Kind of a Funny Story
18:01 The dilemma
20:00 The portrait of a Lady
22:33 The adjustment bureau

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 3)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 19)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 20)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 20)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 7)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 19)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 3)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 20)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 22)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 6)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 4)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 21)
20:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 8)
21:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 22)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 6, ep 23)
23:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 7)
00:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 2, ep 9)
01:00 Vieti curate
(sua, 2008, s, sez 2, ep 10) (12)
02:00 Post Mortem
(ger., 2006, s. politist, sez 1, ep 7)
02:50 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 22)
03:50 Promo

Cinemax

06:20 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) - Mike Figgis
07:00 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama) (12)
08:50 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
10:25 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
11:55 Nume de cod: Farewell
(fra., 2009, thrill.) (15)
13:45 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
15:15 Mama si fiica
(sua, 1998, drama) (12)
17:20 Fotograf de nunta
(sue., 2009, com. rom.) (12)
19:10 Stele deasupra orasului
(sua, 1995, drama) (12)
21:00 Patch Adams - Un doctor trasnit
(sua, 1998, com.) (AP)
22:55 Whisky cu votca
(ger., 2009, com.) (12)
00:40 Treme - Rusine, rusine, rusine
(sua, 2010, s, ep 5) (12)
01:45 Ultima zi de vara
(sua, 2009, drama) (AP)
03:10 Creatorul de vise
(ger., 2007, f. anim.) (AP)
03:30 Vizitatorii
(sua, 1972, thrill.) (15)
05:00 Dublura
(sua, 1984, thrill.) (15)

HBO

06:00 Julie si Julia (12)
(sua, 2009, drama)
08:00 X-Men de la origini: (15)
Wolverine (sua, 2009, actiune)
09:45 Michael Jackson: (12)
Asta-i tot! (sua, 2009, f. muz. doc.)
11:35 Harry Potter si Printul
Semipur (engl.-sua, 2008, avent.) (12)
15:15 Tona si Paquita (12)
(panam, 2009, com.)
16:45 Sindromul Edwards (12)
(ceh., 2010, f. doc.)
18:00 Brigada pestrita(12)
(sua, 2010, com. de fam.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Ce-o fi o fi... (12)
(sua-fra., 2009, com. rom.)
21:35 United States of Tara (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 6)
22:05 Dragoste mare (15)
(sua, 2006, s. drama, sez 5, ep 9)
23:05 Dragoste mare (15)
(sua, 2006, s. drama, sez 5, ep 10)
00:10 Victimele (15)
(spa., 2009, thrill.)
01:50 Orfana (15)
(sua-can.-ger., 2009, horror)
03:50 Secventa finala (12)
(can., 2005, drama)

National Geographic

06:00 in pantec: Lupta pentru viata
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
09:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
10:00 Pestera de cristal
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Ritual: Capete mici
14:00 Pestera de cristal
16:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
17:00 Fulgerul (doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Chef de primavara
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Buncarele lui Hitler (f. doc.)
21:00 Pirate Patrol ( aus., 2010, s. doc.)
22:00 Granita (s. doc.)
Traficantii Granita
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.)
00:00 Pirate Patrol ( aus., 2010, s. doc.)
01:00 Granita (s. doc.) - Traficantii
02:00 Buncarele lui Hitler (f. doc.)
03:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Drug Test
04:00 Granita (s. doc.) - Traficantii
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)

ProCinema

06:15 Lemony Snicket:
O serie de evenimente nefericite
08:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 14) (AP)
08:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 15) (AP)
09:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 125) (AP)
10:15 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:30 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
15:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
17:15 Mircea
(rom., 1989, drama) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 188) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 189) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 19)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 7) (AP)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 8) (AP)
22:00 Filmul de 10:
in absenta binelui (sua, 1999, thrill.) (15)
00:15 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 19)
01:15 in absenta binelui
(sua, 1999, thrill.) (12) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis