Digi TV Film: Program TV: 26-07-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:01 It is Kind of a Funny Story
08:00 The dilemma
10:02 The adjustment bureau
11:45 It is Kind of a Funny Story
13:32 Henry and June
15:47 Midnight run
18:00 The American President
20:03 Missing
22:15 It is Kind of a Funny Story
00:15 The dilemma
02:15 Wild at Heart
04:31 Les Miserables in Concert: The 25th Anniversary

AXN

07:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 4)
08:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
09:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 21)
10:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 21)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 8)
12:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 4)
14:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 21)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 23)
16:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 1, ep 7)
17:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 21)
18:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 8, ep 5)
19:00 Battlestar Galactica
(sua-engl., 2004, f.s. de act., sez 4, ep 22)
20:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 1)
21:10 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 13)
22:10 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 3)
23:10 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 3)
00:45 Domnii prefera proastele
(col., 2010, s. com., sez 1, ep 13)
01:35 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 1, ep 3)
02:45 Internatul
(spa., 2007, s, sez 5, ep 3)
04:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 23)
05:05 Promo

Cinemax

07:00 Babe
( aus.-sua, 1995, com. de fam.)
08:30 Fotograf de nunta
(sue., 2009, com. rom.) (12)
10:20 Patch Adams - Un doctor trasnit
(sua, 1998, com.) (AP)
12:20 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
13:40 1981
(can., 2009, com.) (12)
15:20 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (15)
17:20 Uleiul lui Lorenzo
(sua, 1992, drama) (12)
19:30 Delicte minore
(gre.-ger., 2008, com.) (12)
21:00 Inselat de Sarah Marshall
(sua, 2008, com. rom.) (12)
22:50 Un pacat de moarte
(sua, 1981, drama) (18)
00:35 Hoarda
(fra., 2009, actiune-horror) (15)
02:15 Cel bun, cel rau, cel urat
(it.-spa.-RFG, 1966, west.) (12)
05:15 Bronson
(engl., 2009, dram. Bio.) (15)

HBO

06:00 Brigada pestrita(12)
(sua, 2010, com. de fam.)
07:35 Sa-ti traiesti visul (12)
(sua, 2009, drama)
09:10 Lumea vazuta de Ion B. (15)
(rom., 2009, f. doc.)
10:15 Rover Dangerfield
(sua, 1991, f. anim.)
11:30 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
13:05 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
14:40 intalnire cu surprize (12)
(sua, 2010, act. com.)
16:20 Valorile familiei Addams (AP)
(sua, 1993, com.)
17:55 Concertul (12)
(fra.-it.-rom., 2009, com.)
20:00 Simon Konianski (15)
(fra.-belg.-can., 2009, com.)
21:40 Juramant de razbunare (15)
(sua, 2009, thrill.)
23:10 Urzeala tronurilor (15)
(sua, 2011, s, ep 3,4)
01:05 Kick-Ass (15)
(sua-engl., 2010, act. com.)
03:00 Cabina telefonica
(sua, 2002, thrill. act.) (12)
04:20 Simon Konianski (15)
(fra.-belg.-can., 2009, com.)

National Geographic

06:00 Buncarele lui Hitler (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
08:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
09:00 Pirate Patrol ( aus., 2010, s. doc.)
10:00 Granita (s. doc.) - Traficantii
11:00 Fulgerul (doc.)
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
13:00 Buncarele lui Hitler (f. doc.)
14:00 Pirate Patrol
( aus., 2010, s. doc.) - Drug Test
15:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
16:00 Oamenii-rechin (s. doc.)
17:00 Fortele aeriene pasaresti
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - inarmat si periculos
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
20:00 Arma secreta a lui Hitler (doc.)
21:00 Megauzine (s. doc.) - Dodge Viper
22:00 Ingineri (s. doc.)
Stadionul Wembley
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Noi arestari
00:00 Megauzine (s. doc.) - Dodge Viper
01:00 Ingineri (s. doc.)
Stadionul Wembley
02:00 Arma secreta a lui Hitler (doc.)
03:00 Megauzine (s. doc.) - Dodge Viper
04:00 Ingineri (s. doc.)
Stadionul Wembley
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
Winston, Bikini si Fella

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 125) (AP) (reluare)
09:00 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 16)
09:30 Johnny Bravo
(sua, 1997, s. d. anim., sez 3, ep 17)
10:00 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
10:15 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 126) (AP)
11:30 Teleshopping (recl.)
11:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (AP) - Redifuzare
12:45 Happy Hour
(2007, divertisment) - Redifuzare
14:00 Crime Time
(2011, emisiune informativa) (AP)
15:15 Descopera Romania (2004) (reluare)
15:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) - Redifuzare
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 188) (AP) (reluare)
17:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 189) (AP) (reluare)
18:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 7) (AP) (reluare)
18:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 8) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 190) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 191) (AP)
20:00 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 20)
21:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 9) (AP)
21:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, sez 7, ep 10) (AP)
22:00 Filmul de 10: Al saptelea semn
(sua, 1988, thrill.) (15)
00:15 CSI New York
(sua-can., 2004, s. politist, sez 4, ep 20)
01:15 Al saptelea semn
(sua, 1988, thrill.) (15) (reluare)
03:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis